Oyuncu Berkay Hardal'ın eşinin "Kocam nerede lan" dediği video sosyal medyayı salladı

Yakışıklı oyuncu Berkay Hardal ile nikah masasına oturan Dilan Telkök'ün "Kocam nerede lan" diye bağırdığı video sosyal medyada gündem oldu.

14.10.2019 15:55

İstanbul Gelin dizisiyle yıldızı parlayan yakışıklı oyuncu Berkay Hardal, geçtiğimiz gün meslektaşı Dilan Telkök ile nikah masasına oturdu. Jet hızındaki evlilikleriyle dikkat çeken ikiliden Telkök'ün düğün günü çekilen videosu sosyal medyayı salladı.

4 AY İÇİNDE EVLENDİLER

Dört ay önce tanışan Dilan Telkök ve Berkay Hardal, geçtiğimiz hafta aile arasında düzenlenen törenle nişanlandı. İlişkilerini gözlerden uzak yaşayan çift, önceki gün de nikah masasına oturdu. Çiftin apar topar evlenmesi Hardal'ın hayranlarını ikiye böldü. Bazı sosyal medya kullanıcıları çiftin çok erken evlendiğini ve kısa sürede boşanacaklarını söylerken bazıları mutluluklar diledi.

"KOCAM NEREDE LAN"

Kısa sürede sosyal medya kullanıcıların dikkatine çeken Dilan Telkök, gelinlikle çekilen videosu ise gündeme geldi. Telkök'ün Instagram hesabının hikaye kısmında paylaştığı videoda "Kocam nereden lan! Oğlum neredesin Berkay?" diye bağırması dikkat çekti.

"EŞİME MESAJ VE LAFLARINIZA DİKKAT EDİN"

Kısa sürede evlenen ikiliye birçok kötü yorum da yapıldı. Yorumlar karşısında sinirlenen Hardal ise Instagram hesabından yaptığı paylaşımda"Eşime mesajlarınıza, laflarınıza dikkat etmeniz konusunda son kez uyarıyorum." dedi.

Oyuncu Berkay Hardal'ın eşinin

Dilan Telkök, Berkay Şahin, Magazin

YORUMLAR(12)
DELİDUMRUL:Kültürümüzü kaybediyoruz , yakında yok olacağız
REKLAM:Yerim sizin reklaminizi...bir yil sonra tek celsede bosanirlar
BU TEPKİ NİYE?:normal bir ses tonuyla (yani bas bas bağırmayarak), kornaya hafif dokunarak, gayet herkeste olabilecegi kadar o anı yaşama mutluluğu içinde yapılmış bir hareket. komik bile olmuş. . o mutluluğunu/komik anı da hikayesinde onu tanıyanlarla paylaşmak istemiş.
ZURTOOQQ:tam kezban
MARDINLI DEHO:HANGISINI ARIYON
MERVE:Cok simarikca ve terbiyesizce haller bunlar. Iyi ki evlenmisler yani. Sanki bir tek onlar evli. Marifet evlenmekte degil, o evliligi yürütebilmekte. Ama saygi ile, sakadan bile olsa yakismiyor bir kadina böyle sözler.
ALPER LEDGER:Aynen katılıyorum sana
LAN:Biri benimi aradı???
LAN:Doğru diyorsun wd.Espriyi anlamak için zeka şart.
Tüm 12 yorumu okumak için tıklayın
15.10.2019 13:57:56