Oyuncu Erkan Petekkaya, Aylık Kazancıyla Ağızları Açık Bıraktı!

Aylık gelirinin 450 bin TL olduğunu beyan eden Erkan Petekkaya, yeni bir açıklama yaparak, "Şu anda ondan daha fazla kazanıyorum" dedi.

26.12.2018 23:02 | Son Güncelleme: 27.12.2018 00:40

CNN TÜRK'te Buket Aydın'ın sunduğu 40'a konuk olan ünlü oyuncu Erkan Petekkaya, aylık kazancı hakkında açıklama yaptı.

"KAZANIYORUM AMA KAZANDIRIYORUM DA"

Daha önceki 450 bin TL'lik beyanının doğru olduğunu söyleyen Petekkaya, "Allah'a çok şükür kazanıyorum. Şu anda ondan daha fazla kazanıyorum. Ama kazandığımın yarısını dağıtan bir insanım. Elim çok açıktır. Yardım etmediğim insan yoktur. Şimdi söylemeyeyim ne olduğunu, kim olduğunu. Onlar söylenmez, ayıptır. Emin olun ki elim çok açıktır. O paraları bir yerlerde cukkalamıyorum. Bir şekilde tabii ki çocuğumun geleceği, ilerisi ve yaşlılığım yatırım yapıyorum. Para ne zaman lazım oluyor? Sağlık için, hayat kalitesini biraz daha yükseltmek için, yaşlılıkta lazım oluyor. Kazanıyorum, doğru ama kazandırtıyorum da. Yalnız ben kazanmıyorum ki herkes kazanıyor. O setlerde yüzlerce insan evine ekmek götürüyor. Çok büyük bir sorumluluğum var. Ben iyi oynamak, rolümü çok iyi yapmak zorundayım. Sadece ben değilim ki bir sette 150-200 kişi var. Onların ailelerini çarparsanız 500-600 kişi yapıyor. Ben kötü oynama şansına sahip değilim. Kötü oynuyor olabilirim, bilemem. Beni beğenmiyor olabilir bazıları ama ben elimden gelenin en iyisini her zaman yapıyorum" dedi.

Oyuncu Erkan Petekkaya Aylık Kazancıyla Ağızları Açık Bıraktı!

"ÇOK GÜLÜNÇ PARALARA OYNADIM"

Bir çok defa bedavaya ve gülünç paralara oynadığını, belli bir zamandan sonra para kazanmaya başladığını vurgulayan Petekkaya, "Ben Beyaz Gelincik'ten sonra para kazandım. Ondan önce para kazanmadım. İşler bilindiği gibi değil. Benim içinde bulunduğun diziler, Türkiye'ye yurt dışından çok para getiriyor. Milyonlarca dolar geliyor. Zannediyorum benim içinde olduğum diziler 80 ülkede oynuyor. Çok şükür bundan da çok mutluyum. Çalışma arkadaşlarımla beraber ülkeme bir sürü para sokuyorum" şeklinde konuştu.

Oyuncu Erkan Petekkaya Aylık Kazancıyla Ağızları Açık Bıraktı!
Oyuncu Erkan Petekkaya, Aylık Kazancıyla Ağızları Açık Bıraktı!
Yorumlar (90)
SURKENTLİ: Adam yıllarını devlet tiyatrosuna verdi siz ancak dizilerden tanır gereksiz konuşursunuz
ADINIZI YAZIN: ya su spiker kadında kendını iyice bısey sanmaya basladı. havası durusu falan değişti. bir havalar falan önemli bişey yapıyormus gibi su proflındekı durusa bak. sanki memleket kurtarıyor cıddıyetıyle bakıyor. herkeste ona hayran :) haybeden sesi çok çıkıyor saga sola satasıyoır dıye odulde verdıler. bu yıl nazlı celık almak ıstemedı acıyıp buna verdıler. kadın itici görünce direk kapatıyorum.
RAHMİ CELE: ne yani vatanmi kurtardin oparada yetim dul yasli insanlarin hakki var oprayi sana verenlere yaziklar olsun