Oyuncu Güven Hokna, Gökçe Bahadır'ın Kayıp Şehir'deki Rolünün Altından Kalkamadığını Söyledi

Oyuncu Güven Hokna, Gökçe Bahadır'ın Kayıp Şehir dizisinde s..tük rolünü oynaması hakkında "Ben bu rolleri çok iyi bilirim Gökçe karakter olarak o rolün kadını değil" dedi.

03.10.2018 13:49 | Son Güncelleme: 03.10.2018 14:38

Yaprak Dökümü'nün usta oyuncusu Güven Hokna, Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt'ın sunuculuğunu yaptığı 2. Sayfa'ya konuk oldu. Oyuncu, Yaprak Dökümü dizisinde kızını canlandıran Bahadır'ın Kayıp Şehir'deki s..tük rolühakkında "Keşke oyunculuğuyla bir yerlere gelseydi" eleştirisinden sonra topa tutulduğunu söyledi.

"GÖKÇE'NİN OYNADIĞI S..TÜK ROLÜNDE DUYGULAR ÖNE ÇIKMADI"

Ben s..tük rollerini çok iyi bilirim. Karakteristik olarak külhan bir s..tük kadın değil de, halkın içine baktığında bir şeyler hissedeceği bir s..tük karakteri daha güzel olurdu. Kayıp Şehir'de o duygular çok öne çıkmamıştı. O dönem topa tutuldum cevap vermekten aciz değilim ama o polemiklere girmek istemedim.

"GÖKÇE YANLIŞ ADIMLAR ATTI"

"Kendi kişiliğini anlatım olarak Gökçe'yi yadırgadığımı söyleyebilirim. Ali Sunal Gökçe'yi istemeye gittiğinde ikinci annesi olarak yanındaydım. Çok da severim Gökçe'yi ama yanlış adımlar attı. Keşke bir yerlere tamamen oyunculuğuyla, efendiliğiyle, dürüstlüğüyle gelseydi. Tamam gençtir mini etekler giyer, açık bluzlar giyer ama bunlar çok tehlikeli sular. Küçük küçük açılmalar küçük küçük yanlışlar büyür ve kocaman olur. Sonra seni böyle kabul ederler. (Kayıp Şehir'deki performansı için) Kötü kadın oynamak zordur. Özellikle de s..tük oynamak çok zordur."

Oyuncu Güven Hokna, Gökçe Bahadır'ın Kayıp Şehir'deki Rolünün Altından Kalkamadığını Söyledi

Gökçe Bahadır, Kayıp Şehir, Güven Hokna, Gökçe, Magazin


HABER YORUMLARI
12.11.2019 18:32:22