15 Mart 2019, 12:55

Oyuncu Seray Sever, Olay Görüntülerle İlgili Yıllar Sonra İlk Kez Konuştu

Başarılı oyuncu Seray Sever, konuk olduğu programda yıllar önce Ali Poyrazoğlu ile olay görüntüler hakkında konuştu. Sever, "O bir şov programıydı ve hareketi yapan kişi de Ali Poyrazoğlu, arkasında başka bir sebep aramaya gerek yok" dedi.

Oyuncu ve sunucu Seray Sever katıldığı magazin programında yıllar önce Ali Poyrazoğlu ile yaşadığı olayla ilgili açıklama yaptı.

"ALİ POYRAZOĞLU AÇIKLAMASI"

Yıllar önceki görüntülerinin tartışıldığı 2. Sayfa programında sunucular, tiyatro sanatçısı Ali Poyrazoğlu ile yaşanan anları Sever'e hatırlatıldı. Seray Sever, Poyrazoğlu'nun kendisini bir anda kucakladığı ve herkesi şaşırtan bir harekette bulunduğu o görüntülerle ilgili konuştu.

"BANA SARILDI VE KALDIRDI"

Sever: "Ali Poyrazoğlu bana sarıldı ve kaldırdı o dönemler sert bir tiptim sanırım yaptığım işler fazlaca dikkat çekiyor ve abartılıyordu. O dönem olay çok büyüdü ve kadın hakları dernekleri bile araya girdi ama o bir şov programıydı ve hareketi yapan kişi de Ali Poyrazoğlu ne onun kendisinden söz ettirmeye ihtiyacı var ne de hareketin arkasında başka bir sebep aramaya…" şeklinde konuştu.

Ali Poyrazoğlu, Seray Sever, MagazinYORUMLAR (20)
SERAYSEVMEZ: Abartilcak birsey alişkinlar şov nihayetinde herşey serbest ustüne gitmeyin ama şov ise gidin. Adam resmen yutuyo kadini be yuh.
ERDAL ERMAN AMASYA: aman ne büyük şeref çok duygulandım
SEVGİ: Yazık cephede askerlerimize şu taşıyan mermi taşıyan Annelerimiz geldi aklıma ve şimdiki duruma bakın.
MAİ: makam mevki sahibi biriyse serayı çükse bile sorun olmaz başka sebep aramaya gerek yok yani. Adam iyice elliyor başka ne aranabilir acaba
REAL MADRID: GÜZEL KADIN BENDE OLSAM KUCAKLARDIM
Tüm 20 yorumu okumak için tıklayın