Genç yönetmen her oyununda annesini yanında taşıyor

Zonguldaklı genç tiyatro yönetmeni, 6 ay önce vefat eden annesinin resmini her oyununda protokol koltuklarından birine koyarak anısını böyle yaşatıyor. "Annemi her oyunda yanımda taşıyorum" diyen genç yönetmenin bu davranışını görenler hayretler içerisinde kalıyor. Durumu gören bazı vatandaşlar ise duygusal anlar yaşıyor.

11.12.2019 14:52 | Son Güncelleme: 11.12.2019 18:16Genç yönetmen her oyununda annesini yanında taşıyor

'ta faaliyet gösteren Tiyatro Hanedan'ın kurucusu yönetmen Ferdi Kazancıoğlu, ölen annesinin anısını yaşatmak amacıyla her oyunda bir koltuğu boş bırakarak fotoğrafını koyuyor. Durumu gören bazı vatandaşlar hayretler içerisinde kalırken bazı vatandaşlar ise duygusal anlar yaşıyor.

GÖRENLER HAYRETE DÜŞÜYOR

Zonguldak'ta 5 yıl önce 36 yaşındaki Ferdi Kazancıoğlu tarafından kurulan Tiyatro Hanedan oynattığı oyunlarla tiyatro severlerden tam not almaya devam ediyor. Kurulduğu günden bu zamana kadar onlarca oyunu sahnelendiren Tiyatro Hanedan görenleri hayrete düşüren ilginç bir görüntüye imza attı.

HER OYUNDA ANNESİNİN ANISINI YAŞATIYOR

Tiyatro Hanedan'ın kurucularından Ferdi Kazancıoğlu'nun annesi 58 yaşındaki Kazancıoğlu 6 ay önce yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle vefat etti. Ferdi Kazancıoğlu ise annesi Hanife Kazancıoğlunun anısını yaşatmak amacıyla protokol koltuğunun birisini boş bırakarak annesinin fotoğrafını koydu. Kazancıoğlu ayrıca annesinin fotoğrafını koyduğu koltuğu hiçbir şekilde satmayarak her oyunda anısını yaşatıyor.

ÖLENE DEK ANNEMİ YANIMDA TAŞIYACAĞIM

Tiyatro Hanedan'ın Kurucusu Ferdi Kazancıoğlu, "Annem vefat ettikten sonra annemi her oyunda yanımda taşıyorum. O koltukta ne bilet satışı var ne de kimse oturabilir. O benim büyük hayranım. İnşallah ölene kadar annemi yanımda taşıyacağım. Sağ olsunlar halkımızda Tiyatro Hanedan'ı her oyunda yalnız bırakmıyorlar. Onlara çok teşekkür ediyoruz" dedi.


Zonguldak, Yönetmen, Hanife, Güncel

Kaynak: İHA

12.12.2019 14:16:12