Sadaka kutusunu çalan hırsız kameralara yakalandı

İstanbul Arnavutköy'de bir elektronik mağazasına müşteri kılığında giren hırsız dükkan içerisinde bulunan sadaka kutusunu çaldı. Hırsızlık anı güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

13.11.2019 09:00 | Son Güncelleme: 13.11.2019 15:51

Eski Asfaltı Caddesi üzerinde bulunan bir elektronik mağazasında meydana gelen olayda, elektronik mağazasına müşteri kılığında gelen bir kişi dükkan içerisinde önce cep telefonu aksesuarlarını inceledi. Daha sonra dükkan sahibinin dükkanda olmadığını fark eden şüpheli, gözüne kestirdiği sadaka kutusunu saniyeler içerisinde çalarak kayıplara karıştı.

Dükkan sahibinin dükkana geldiği zaman fark ettiği olay kamera kayıtları sayesinde ortaya çıktı. Sadaka kutusunun çalınma anı güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde bir şüphelinin dükkan içerisinde bir süre dolaştıktan sonra el çabukluğuyla sadaka kutusunu çaldığı görülüyor.

POLİS SORUŞTURMA BAŞLATTI

Polis ekipleri dükkan ve çevresinde yaptıkları inceleme sonucunda sadaka kutusunu çalan şüphelinin yakalanması için çalışma başlattı.

Sadaka kutusunu çalan hırsız kameralara yakalandı

Arnavutköy, İstanbul, Edirne, 3. Sayfa

Kaynak: İHA


HABER YORUMLARI (10)
GURBETCİ:Yeni Türkiye gercekten ucuyor. Ya baliyle yada bonzai ile. Super gidisat
MERVE ELİBOL:Kutu sahibini bulmus demek ki. . .
46:İhtiyacı sayıplerı ıcın bırıkmıyormu para helal hos olsun
GERÇEKLER:Allah seni alsın
VATANDAŞ:muhengenç inşallah senin malınıda çalarlar
MUHENGENC:verdiğiniz sadakalar sahibi bulmuş. helal olsun öğrenci arkadaşımıza, ihtiyacı varmış ki almış "sadaka kutusunu".
AKSARAY:imanı olan zaten bunu yapmaz. bunu yapanlar zaten islam ve müslüman düşmanı kişilerdir
MUHENGENC:adamın ihtiyacı var demekki.
SİVASLI İBOCAN:kafasını kesip o çantaya koyacaksın. . Adam, sanki evinden birşey alıyor, ceza olmazsa işyeri sahibini dahi çalarlar. . !!!
MUHENGENC:sadaka kutusunu çalışmış kasayı soymamış, dükkanı soymamış.
14.11.2019 09:35:12