26.01.2013 15:09

Özel Çırağan'dan Suriyeli Sığınmacılara Battaniye Yardımı

Özel Çırağan

Kocaeli'nde, Darıca Özel Çırağan Fen Lisesi ve İlkokulu ile Çayırova Özel Hafize Okan Çırağan Lisesi ve İlkokulu, Türkiye'ye sığınan Suriyeliler için topladıkları battaniyeleri Kimse Yok mu Derneği Kocaeli Şubesi'ne teslim etti.'Suriye İçin Bir...

Kocaeli'nde, Darıca Özel Çırağan Fen Lisesi ve İlkokulu ile Çayırova Özel Hafize Okan Çırağan Lisesi ve İlkokulu, Türkiye'ye sığınan Suriyeliler için topladıkları battaniyeleri Kimse Yok mu Derneği Kocaeli Şubesi'ne teslim etti.

'Suriye İçin Bir Ekmek Bir Battaniye' kampanyası kapsamında, Darıca Özel Çırağan Fen Lisesi ve İlköğretimi 240, Çayırova Özel Hafize Okan Çırağan Anadolu Lisesi ve İlkokulu 115 battaniye bağışladı. Öğrenciler, bağışladıkları battaniyeleri, Kimse Yok mu Derneği Kocaeli Şubesi Gebze İyilik Merkezi Temsilcisi Fikret Hastürk ile birlikte kamyona yükledi.

Çayırova Özel Hafize Okan Anadolu Çırağan Lisesi Müdürü Levent Tekin ile ilkokul müdürü Mustafa Budak; Darıca Özel Fen Lisesi Müdürü Ömer Şener ile ilkokul müdürü Muzaffer Bozkurt düşüncelerini, "Bu soğuk kış günü böyle güzel hayırlı bir hizmetin oluşumunda bizlerin de katkı sağlamasında vesile olan Kimse Yok mu Derneği Kocaeli Şubesi'ne teşekkür ediyoruz." şeklinde ifade ettiler.

Kocaeli Şubesi Gebze İyilik Merkezi İyilik Temsilcisi Fikret Hastürk de "Özel Çırağan Eğitim Kurumlarımızın katkılarından dolayı gerek müdür, öğretmen, öğrenci ve velilere çok teşekkür ediyorum. 1 Şubat'ta kalkacak Suriye yardım TIR'ı için yardımları Köşklü Çeşme Mahallesi Yeni Bağdat Caddesi No: 1 Kimse Yok mu Gebze İyilik Merkezi'ne ve Yenişehir Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Bulvarı Şehit Kazım Sokak No: 77 İzmit'teki şubeye ulaştırabilirler." dedi.
Kaynak: CHA
Çayırova, Darıca, Suriye, Kocaeli, Yerel