Özel güvenlik görevlisi intihar etti, yakınları gözyaşlarına boğuldu

Adana'da bir kamu hastanesinde özel güvenlik görevlisi olarak çalışan 2 çocuk babası Muhammet Y., yaşadığı evde kendini iple asarak canına kıydı.

15.02.2020 10:20 | Son Güncelleme: 15.02.2020 10:41

Adana'da, bir hastanede özel güvenlik görevlisi olarak çalışan Muhammet Y. (32), kendini iple asarak intihar etti. adamın yakınları ise evinin önünde dakikalarca gözyaşı döktü.

Olay, ilçesine bağlı Kazım Karabekir Mahallesi'nde, 2 katlı bir evde meydana geldi. Bir kamu hastanesinde özel güvenlik görevlisi olarak çalışan 2 çocuk babası Muhammet Y., sabah işe gitmedi. Muhammet Y.'yi merak eden iş arkadaşları evine gitti. Kapıyı açan eşi, kocasının teras katta olduğunu söyledi.

YAKINLARI SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Yukarı çıkan eşi ve arkadaşları, Muhammet Y.'yi boynunda iple yerde hareketsiz halde yatarken buldu. İhbar üzerine adrese sevk edilen sağlık ekibi tarafından yapılan kontrolde Muhammet Y.'nin öldüğü belirlendi. Polisin ilk incelemesinde Muhammet Y.'nin, kendini iple astığı, ancak bir süre sonra ipin ağırlığı taşıyamayıp koptuğu tespit edildi. Acı haberi alıp, Muhammet Y.'nin evinin önüne gelen yakınları, sinir krizi geçidi.

25 YIL ÖNCE BABASINA TREN ÇARPMIŞ

Muhammet Y.'nin komşuları genç yaşta yaşamına son veren güvenlik görevlisinin ekonomik ya da ailevi bir problemi olmadığını belirterek, ölümünün kendilerini şoke ettiğini söyledi.

Bu arada, Muhammet Y.'nin babası Duran Y.'nin 25 yıl önce iş yerine giderken tren çarpması sonucu hayatını kaybettiği ve Muhammet Y.'nin babasız büyüdüğü öğrenildi.

Özel güvenlik görevlisi intihar etti, yakınları gözyaşlarına boğuldu

Yüreğir, Genç, 3. Sayfa, Güncel

Kaynak: DHA


HABER YORUMLARI (19)
HALK ÇOCUĞU:Bende güvenliğim bu arkadaşın piskolojik bunalım geçirmiş olabilir ALLAH AİLESİNE SABIR VERSİN
SORGULA:aklın peşinden gitmeyenler her türlü zaaflara açık haldedir
46:Allah rahmet eylesın Cok zor
BEN:benden cesaretliymiş, sınavı kazanamazsam benimde başka çarem yok.
DJ BORİS BREJCHA:SEN DE ÇOCUKLARINI BIRAKMASAYDIN KEŞKE . . . . .
SARI:Bu devirde ekonomik zorluk yok diyen yalan söyler. Birde insanlar yalnız kaldı arkadaşlık dostluk yok onunda sebebi ekonomi. . . Akrabalıklarda aynı şekilde kalmadı. . . yanisi bunalımın nedeni ekonomik ve kalabalık arasındaki yalnızlık. . . ALLAH rahmet eylesin. .
ZİYAA:Allah rahmet eylesin. Allah affetsin. Ne derdi vardı kim bilir? Allah eşinin ve çocuklarının yardımcısı olsun.
HAFİ,ZENUR ÖZPEKER:hemen hemen tüm sorunlar yıllardır sosyal hayat yaşamayan insanların üzerinde yük oldu. belli bir kesim diğerlerinin üzerinde vergi vermeden hayat sürüyor toplumun ana yapısı bozuldu kişi kendine yetmediği için sadece kendini düşünür hale geldi yiyecek yakacak temizlik maddeleri çok pahalı düzeltmesi acilen şart
BAYDIN:Kamuda özel güvenlikmiş dikkatini çekerim ezbere konuşmayın Herşeyi dramatize etmeyin yahu
YETER:YA SİZ NE KADAR AKILSIZSINIZ. KOMŞULARI VE AİLESİ MADDİ SIKINTISI YOKDU DİYOR. HALA BOŞ KARALAMAYA GEÇİYORSUNUZ. ALLAH SİZE AKIL FİKİR VERSİN İŞDE SİZİN GİBİ BÖYLE İNSANLARI KIŞKIRTANLAR YÜZÜNDEN İNSANLARIN AKIL SAĞLIĞINI BOZUYORSUNUZ. AZ KAZANAN AZLA YETİNMEYİ ÖĞRENMİŞ AÇ GÖZLÜ SİZLERİN YÜZÜNDEN HARBİ ADAMIN SAĞLIĞINI BOZARSINIZ. YETEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEERRRRRRRR SUSUNNNNNNNNNNNNNNNNN MİĞDEM BULANIYOR SİZDEN BİZ FAKİR YAŞARIZ MUTLI OLALIM PARAYLA SAADET OLMUYORRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR.
Tüm 19 yorumu okumak için tıklayın
22.02.2020 07:33:47