Xherdan Shaqiri: Galatasaray'dan teklif almadım

Liverpool'un İsviçreli yıldızı Xherdan Shaqiri, Chelsea maçının ardından flaş açıklamalarda bulundu. Bugüne kadar başta Galatasaray olmak üzere birçok takımla adı geçen yıldız oyuncu, "Galatasaray'dan hiçbir zaman teklif almadım." dedi.

15.08.2019 13:14
Xherdan Shaqiri: Galatasaray'dan teklif almadım

Liverpool ile Chelsea arasında Vodafone Park'ta oynanan UEFA Süper Kupa maçının ardından açıklamalarda bulunan Liverpool'un yıldız isimlerinden Xherdan Shaqiri, bugüne kadar hakkında çıkan Galatasaray iddialarıyla ilgili konuştu.

"UMARIM TEKRAR BURAYA GELİRİZ"

Öncelikle maçın yorumunu yapan Shaqiri, "İki takım da çok iyi oynadı. Maçın sonucunu penaltılar belirledi ve burada da şans yüzde 50-50 şekilde eşitti. Biz kazandık ve mutluyuz" dedi. Önümüzdeki sezon Şampiyonlar Ligi Finali'nin İstanbul'da oynanacağının hatırlatılması üzerine konuşan yıldız futbolcu, "Önümüzdeki yıl Şampiyonyar Ligi yine İstanbul'da olacak. Umarım tekrar buraya geliriz ve kazanırız" ifadelerini kullandı.

"TÜRKİYE YAŞAMAK İÇİN GÜZEL BİR YER"

Son birkaç sezondur Galatasaray'ın kendisini transfer edeceğiyle ilgili olarak Türkiye'de çıkan haberler hakkında da konuşan Shaqiri, "Galatasaray'dan bugüne kadar hiçbir teklif almadım. Türkiye kesinlikle yaşamak için çok güzel bir ülke. Çok güzel bir ligleri var ve çok kaliteli takımlar var. Ancak ben Premier Lig'de olduğum için mutluyum. Tabii ki futbolda gelecekte neler olacağını hiçbir zaman bilemezsiniz. Şu anda buradayım ve oldukça iyi bir takımın parçasıyım" diyerek sözlerini tamamladı.

Xherdan Shaqiri: Galatasaray'dan teklif almadım

Xherdan Shaqiri, Galatasaray, Liverpool, Chelsea, Spor

Kaynak: İHA

YORUMLAR (10)
CAPS: Sen kimsin ki Galatasaray sana teklif götürsün
DR. HİLMİ TANRIKULU: İyi oyuncu. Bir de ben Arnavut ve Müslümanım dese. Bir de biraz daha kıçını kaldırabilse.
GERCEKCİ: Bu da kim?
METİN: yemişim şakiri sanki çok önemli biri şakir ancak hacışakir sabun reklamında oynar
ADEM: Şuanki Liverpool da oynayabiliyorsa yıldızdır zaten
SOKAKTAKİ FB Lİ: Ayneeen, yaşamak için güzel bir yer, Futbol oynamak içinse!!!!onuda ben söyleyim, tekavütler liginde oynamak ancak tekavüt olunca olur,
SOKAKTAKİ FB Lİ: Vallaha merak ettim şu yazıyı okeylemeyen 3 kişiyi, ligden oynana futboldan memnunlarmı acaba, ama memnunlarsa kim olduklarınıda zaten tahmin edebiliyorum olsa olsa bunlar Cincon ludur.
FOTO DEYVİD: La bi sus değişik
ACUNBABADEULAN: cokta mühim degılsın
MEMLEKETİM: Bunlar saha icindemi yildiz saha disindami. Admin biraz avrupaya git gez gör orda nasil futbolculari lanse ediyorlar. Her önünüze geleni yildiz yapmakdan vaz gecin.