Haber, Son Dakika, Haberler

Özge Ulusoy'un Yatak Pozu Takipçilerine Parmak Isırttı

Ünlü sunucu ve manken Özge Ulusoy, sosyal medya hesabından paylaştığı yatak pozuyla takipçilerine parmak ısırttı.

02.09.2018 17:28 | Son Güncelleme: 03.09.2018 00:11

Ünlü sunucu ve manken Özge Ulusoy, Instagram hesabından paylaştığı yatak pozuyla sosyal medyada çok konuşuldu. Güzel manken Özge Ulusoy'unpaylaşımı takipçilerine parmak ısırttı.

YORUM YAĞMURUNA TUTTU

Ünlü manken Özge Ulusoy'un yatak pozu paylaşımını takipçileri yorum yağmuruna tuttu. Ulusoy'ın takipçileri yorumlarıyla fotoğrafı beğendiklerini belli etti. Takipçileri kısa süre içerinde çok sayıda yorum yaptı.

Özge Ulusoy'un Yatak Pozu Takipçilerine Parmak Isırttı

ÖZGE ULUSOY KİMDİR?

İzmirli bir ailenin en küçük çocuğu olan Özge Ulusoy, 28 Ekim 1982 tarihinde Ankara'da dünyaya geldi. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Klasik Bale Bölümü sınavlarını kazanarak ortaokul-lise hayatına orada devam etti. Üniversitenin ilk iki yılını da aynı okulda okuyarak üçüncü sınıfta yatay geçişle Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'na geçti. Orada da bir yıl eğitim aldıktan sonra son senesinde sınıf atlayarak Klasik Bale Bölümü'nden mezun oldu.

Özge Ulusoy'un Yatak Pozu Takipçilerine Parmak Isırttı

2003 yılında katıldığı Miss Turkey güzellik yarışmasında ikinci olacak ünlenen Ulusoy, bunun ardından Panama'da dünyanın en prestijli güzellik yarışması olan Kâinat Güzellik Yarışması'nda (Miss Universe) Türkiye'yi temsil etti.

Profesyonel modellik hayatına Cengiz Abazoğlu defilesi ile adım atan Ulusoy Yıldırım Mayruk, Cemil İpekçi, Vural Gökçaylı, Erol Albayrak, Hakan Yıldırım, Cengiz Abazoğlu, Arzu Kaprol, Özlem Süer, Özgür Masur, Etcetura ve Gamze Saraçoğlu gibi ünlü modacılarla birlikte çalışmıştır.

Özge Ulusoy'un Yatak Pozu Takipçilerine Parmak Isırttı

Oyunculuk alanında da birçok başarılar elde eden Ulusoy, 2007 yılında Senin Uğruna, Arka Sokaklar, Ateşe Yürümek, Kutsal Damacana: Draccola gibi dizi ve filmlerde rol almıştır. Özge Ulusoy, Survivor'ın Türk versiyonu olan, Survivor Ünlüler-Gönüllüler adlı yarışmada Ünlüler Grubu'nda 2 Nisan 2011 tarihinden 6 Haziran 2011 tarihine kadar Dominik Cumhuriyeti'nde yarışmış ve yarışmaya beşinci olarak veda etmiştir.

Özge Ulusoy'un Yatak Pozu Takipçilerine Parmak Isırttı
Özge Ulusoy’un Yatak Pozu Takipçilerine Parmak Isırttı
Abone Ol
Google'da Takip Et
Paylaş
Facebook'ta Paylaş!
Twitter'da Paylaş!
Whatsapp'da Paylaş!
Haberler ›› Magazin ››Özge Ulusoy'un Yatak Pozu Takipçilerine Parmak Isırttı - Magazin
Yorumlar