Haber, Son Dakika, Haberler

Para Vermeyince Bıçaklandığı İddiası

Konya'da Kendisinden Para İsteyen Kimliği Belirlenemeyen Bir Kişiyi Geri Çevirdiğini İddia Eden Şahıs, İçi Para Dolu Çantasını Almaya Teşebbüs Eden Şahısa Direnince Boynundan ve Bacağından Bıçaklandığını Öne Sürdü.

27.03.2007 10:50 | Son Güncelleme: 27.03.2007 10:50
Para Vermeyince Bıçaklandığı İddiası
Konya'da kendisinden para isteyen kimliği belirlenemeyen bir kişiyi geri çevirdiğini iddia eden şahıs, içi para dolu çantasını almaya teşebbüs eden şahısa direnince boynundan ve bacağından bıçaklandığını öne sürdü.

Olay, saat 22.00 sıralarında merkez Meram ilçesi Larende Cadddesi üzerinde meydana geldi. İddiaya göre, 1 hafta önce bir yakınının cenazesi için Konya'ya gelen gurbetçi Cemal K. (47), tanımadığı bir kişi tarafından boynundan ve bacağından bıçaklandı. Ambulansla Konya Numune Hastanesi'ne kaldırılan Cemal K. tedavi altına alındı. Cemal K'nin polise verdiği ifadede, "Akşam yemeği için davetli olduğum kızıma giderken sigara almak için bir markete girdim. Market çıkışında beni takip eden bir kişi yanıma yaklaşarak 2-3 YTL istedi. Şahısa istediği parayı vermeyince içinde 14 bin İsveç kronu bulunan çantamı almaya çalıştı. Ben de kendisine direnince boynumdan ve bacağımdan bıçaklayıp kaçtı" dediği öğrenildi. Tedavi altına alınan Cemal K'nin hastanede, "Polislik bir olay yok, bıçaklayan kişiyi tanımıyorum" demesi üzerine polis ekipleri durumdan şüphelendi. Bunun üzerine polis, Cemal K'nin cep telefonundan aranıp haber verilmesiyle hastaneye gelen yakınlarının da ifadesine başvurdu. Cemal K'nin verdiği ifadeyle yakınlarının verdiği ifadenin çelişmesi üzerine polis, bıçaklama olayının başka bir meseleden çıkmış olabileceği ihtimali üzerinde duruyor. Polis, olayla ilgili çok yönlü çalışma başlattı.

(AH-FM)

27.03.2007 10:46 TSİ

Kaynak: İHA

Paylaş
Google'da Takip Et Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş! Instagram Sayfası
Haberler ›› Yerel ››Para Vermeyince Bıçaklandığı İddiası - Haberler