Parti Kraliçesi Filmi

Parti Kraliçesi filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Parti Kraliçesi filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

21.10.2019 11:54 | Son Güncelleme: 21.10.2019 11:54Parti Kraliçesi Filmi
Yıllardır hayatına ev kadını olarak devam eden Deanna, kocası ondan ayrılınca büyük bir aydınlanma yaşar. Ona dair ne varsa çöpe atan ve hayata yeniden başlamaya karar veren Deanna, yıllardır kendisini pişman hissetmesine neden olan duygularının üzerine gider ve koleje geri dönmeye karar verir. Üstelik kızı ile aynı okula hatta onunla aynı sınıfa girer. Yeni bir dünya ile tanışan ve kısa sürede kampüs yaşantısına kendisini kaptıran Deanna, geçirdiği özgürlük ve eğlence dolu bir yılda kendini yeniden keşfeder.


Yönetmen:Ben Falcone
Senaryo:Ben Falcone, Melissa McCarthy
Oyuncular:Melissa McCarthy, Matt Walsh, Molly Gordon, Ben Falcone, Jacki Weaver, Stephen Root, Maya Rudolph, Steve Falcone, Michael D. McCarthy, Chris Cavalier, Gillian Jacobs, Adria Arjona, Jessie Ennis, Flynn Falcone, Julie Coile, Heidi Gardner, Debby Ryan, Yani Simone, Chris Parnell, Julie Bowen, Karen Maruyama, Jimmy O. Yang, Luke Benward, Mac Alsfeld, Damon Jones, Karina Delbeau-Charles, Michele Jang, Kevin Gutierrez, Steve Mallory, Courtney Patterson, Nat Faxon
Filmin Türü:Komedi
Orijinal Adı:Life of the Party
Yapımcı Firma:Warner Bros
Yapım Yılı:2018
Yapım Ülkesi:ABD
Orijinal Dili:İngilizce
Filmin Süresi:105 dk.
Dağıtıcı Firma:Warner Bros Turkey
Vizyon Tarihi:01.01.2070

Parti Kraliçesi Filmiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.
Sinema ile ilgili herşey için tıklayın.


Warner Bros, Ben Falcone, Sinema

Kaynak: InterSinema.com

13.11.2019 17:39:37