Patlamada Hayatını Kaybeden 4 Kişinin Cenazesi Adli Tıp Kurumu'ndan Alındı

Vezneciler'de polislere yönelik saldırıda hayatını kaybeden sivillerden 4'ünün cenazesi Adli Tıp Kurumu'ndan alındı.

07.06.2016 18:43 | Son Güncelleme: 08.06.2016 13:45

İstanbul Vezneciler'deki terör saldırısında hayatını kaybeden 5 sivilden 4'ünün cenazeleri Adli Tıp Kurumundan yakınları tarafından alındı.

BANKA ÇALIŞANIYDI

Saldırı sırasında yaşamını yitiren Elif Tutuş İnce'nin patlamanın olduğu caddede bir banka şubesinde çalıştığı ve işe giderken yaşamını yitirdiği belirlendi. İnce'nin cenazesi bu akşam götürüleceği memleketi Malatya'da yarın toprağa verilecek.

ECEL KARI-KOCAYI BİRLİKTE YAKALADI

Esra Tekin ve Hakan Tekin çiftinin cenazeleri de yakınları tarafından Adli Tıp Kurumu'ndan alınarak Zeytinburnu Kozlu Mezarlığı'ndaki gasilhaneye götürüldü.

İş Adamı Hakan Tekin'in İstanbul Üniversitesi'nde çalışan eşi Esra Tekin'i işe bırakırken saldırıya yakalandıkları belirlendi. İstanbul Üniversitesi de Esra Tekin için taziye mesajı yayınladı.

Ahmet Bayraktar'ın da cenazesinin yakınları tarafından alındığı belirtildi.

Patlamada Hayatını Kaybeden 4 Kişinin Cenazesi Adli Tıp Kurumu’ndan Alındı

Kaynak: CİHAN

Yorumlar (10)
KOR: Şimdi bu sığırlar suçsuz günahsız insanları öldürdüler ya. Ne yaprağımın savaşını veriyorsalar artık kazanmış mı oldular.
MUHAMMED MUSTAFA: Bu acının hesabını kim verecek ? Daha dün ABD uyardı, saldırı olacak diye. . MİT görevini yapmıyor işi gücü siyaset ve dalevere, Suriye de komplo peşinde, Rus uçağının düşürülmesinde bir numara sorumlu, ülkemizin başına işler açıp çoraplar ören MİT ülke güvenliğinden ve istihbarattan bir haber. . . su gibi hazinenin parasını al. . . yasadışı silah sevkiyatı yap. . . istihbaratla hiç uğraşma ülke kan gölü ama hiç sorumlu ve istifa eden yok. . . çünki ahlak yok, çürümüş her şey yazıklar olsun . . . yazık değil mi ?
39 TRAKYALI: bize bu adam sabaha hakaret etse el öpersek üstümüzden inmez başkanım
Haberler››Güncel››Patlamada Hayatını Kaybeden 4 Kişinin Cenazesi Adli Tıp Kurumu'ndan Alındı - Haberler