Pınar Deniz'in anneannesi koronavirüs nedeniyle vefat etti

Güzel oyuncu Pınar Deniz'in hastanede koronavirüs tedavisi gören anneannesi hayatını kaybetti. Ölüm haberini aldıktan sonra yıkılan oyuncuya taziye mesajları yağdı.

31.03.2020 08:00 | Son Güncelleme: 31.03.2020 08:29

Ünlü oyuncu Pınar Deniz önceki hafta hastaneden gözyaşı içinde videolar paylaşmış ve anneannesinin koronavirüs şüphesi nedeniyle hastaneye kaldırıldığını açıklamıştı. İyileşmesi için dualar edilen Deniz'in anneannesi vefat etti.

KORONAVİRÜS NEDENİYLE KARANTİNAYA ALINDI

Ünlü oyuncu Pınar Deniz, geçtiğimiz haftalarda sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Annem, teyzem ve anneannemi belirtiler olduğu için gözlem altına aldılar. Testin sonucunu bekleyeceğiz. Arayan yazan herkese teşekkür ederim ama sinirlerim bozuldu, dönemeyeceğim size gerçekten. Siz istediğiniz kadar koruyun kendinizi, sevdiklerinizin başına bir şey gelecek korkusu anlatılmaz. Sadece ailemin ihtiyaçlarını götürmeye hastaneye çıkıyorum. Sonra eve gelip deli gibi dezenfekte oluyorum. Kendimden korktuğum için değil, olur da başka inşalara taşırım diye… Sahilde deli gibi trafik var. İnsanlar hiçbir şey yokmuşçasına dolaşıyorlar. Bencillik çok fena şey çok!" diyerek aile fertlerinin karantinaya aldıklarını duyurmuştu.

Pınar Deniz'in anneannesi vefat etti

HAYATINI KAYBETTİ

Başarılı oyuncunun iyileşmesi için dualar edilen anneannesinden kötü haber geldi. Oyuncunun anneannesi koronavirüse yenik düşerek hayatını kaybetti. Acı haberi öğrenen binlerce kişi ise Pınar Deniz'e taziye mesajları yağdırdı.

Pınar Deniz’in anneannesi koronavirüs nedeniyle vefat etti

Kaynak: Snob Magazin

İlgili Haberler

Yorumlar (3)
DÜRBÜNLÜ: Ben dua etmemiştim bak eksik kalmış.
BOZ: Zor bir şey . Benimde halam rahmetli oldu . Tabutunu tutamıyorsun üstüne toprak atamıyorsun . Allah Rahmet eylesin .
TANSEL: Allah rahmet eylesin, başınız sağolsun.
0 2
Haberler››Magazin››Pınar Deniz'in anneannesi koronavirüs nedeniyle vefat etti - Magazin