Plakası çamurlu otomobildeki yüzleri maskeli 5 kişi, gözaltına alındı

ADANA'da plakasını çamurla kapattıkları otomobilde yüzleri maskeli şekilde giden 5 kişi, polis tarafından gözaltına alındı.

10.10.2019 04:56Plakası çamurlu otomobildeki yüzleri maskeli 5 kişi, gözaltına alındı

ADANA'da plakasını çamurla kapattıkları otomobilde yüzleri maskeli şekilde giden 5 kişi, polis tarafından gözaltına alındı. Otomobilde yapılan aramada ise hırsızlıkta kullanıldığı tahmin edilen beze sarılı halde iki levye bulundu.

Olay, saat 03.00 sıralarında merkez Yüreğir ilçesi Yunus Emre Mahallesi Süleyman Vahit Caddesi'nde meydana geldi. Seyir halinde ön ve arka plakaları çamurla kapatılmış, içerisinde de yüzü maskeli 5 kişi bulunan otomobili gören vatandaşlar, durumu polise bildirdi. Otomobilin gidiş güzergahını belirleyen polis, aracı Süleyman Vahit Caddesi'nde durdurdu. Terörle Mücadele ve Özel Harekat şubelerinden ekiplerin de desteğiyle plakası çamurla kapatılan otomobilde arama yapan polisler, hırsızlıkta kullanıldığı tahmin edilen bezle sarılı iki levye buldu. İçerisinde başka bir suç unsuruna rastlanmayan araç ile 5 şüpheli, detaylı incelenmek ve ifadeleri alınmak üzere Köprübaşı Polis Merkezi'ne götürüldü. Polis, soruşturmaya devam ediyor.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ:

-------------------------------

Durdurulan otomobil ve polislerden görüntü

Polislerin otomobilde arama yapması

Otomobilde bulunan iki levye

Şüphelilerden görüntü

Otomobilin çamurla kapatılan plakası ve şüphelilerin aynı karede görüntü

Çamurla kapatılan plakadan detay görüntü

Özel harekat polislerinden görüntü

Otomobilin ve polis araçlarının gidiş

Genel ve detay görüntüler

Haber-Kamera: Gökhan KESKİNCİ/ ADANA,Yüreğir, Polis, Güncel

Kaynak: DHA

14.10.2019 18:14:37