15 Haziran 2018, 02:48

Diyarbakır'da Yüklü Miktarda Cephanelik Taşıyan Araç Yakalandı

Diyarbakır'da bayramı kana bulamak ve seçimi sabote etmek isteyen PKK'ya yönelik yapılan operasyonda durdurulan araçta yüklü miktarda mühimmat ele geçirildi.

Diyarbakır'da Ramazan Bayramı öncesi kaos ortamı oluşturmayı ve 24 Haziran seçimlerini sabote etmeyi planlayan terör örgütü PKK'ya yönelik Emniyet Müdürlüğü ekiplerince alınan istibaratlar kapsamında yapılan operasyonel çalışmalar sonucunda, durdurulan bir otomobilde arama yapıldı.

YÜKLÜ MİKTARDA MÜHİMMAT ELE GEÇİRİLDİ

Aramada, bagaj kısmında saklı siyah kumaş saz kılıfı, gitar kutusu ve kumaş bez içerisinde, 1 adet roket başlığı, 1 adet roket sevk barutu, 2 adet kalaşnikof marka uzun namlulu silah, bu silaha ait 10 adet şarjör ve 238 adet fişek, 1 adet tabanca, 1 adet suikast eylemlerinde kullanılmakta olan susturucu takılı tabanca, 50 adet fişek, 1 adet inşaat eldiveni, 3 adet kar maskesi, 1 adet pantolon ele geçirildi. Operasyonda, 5 şahıs da gözaltına alındı.

Polis
15 Haziran 2018 Cuma 02:48YORUMLAR (22)
ENESSON: Cephaneyle birlikte patlatmak lazimdi hainleri
FİLOZOF: TERÖRE UYUŞTURUCUYA SAPIKLIGA CANİCE SEBEPSİZ ADAM ÖLDÜRENLERE İDAM GELMEDEN BU ÜLKEYE ASLA DÜZENDE HUZURDA GELMEZ ASLA
YUSUF MUTLU: SAYIN CUMHURBAŞKANIM Allah rizasi için turizm sektörü içinde birşey soyleyin:mesela. Turizm çalışanları 12 maaş alsinlar;devlet tarafından kurulan kültür merkezleri oyun salonlarını da icersin;tarihi kentler ihaleye cikarilsin turizm kentlerinin yöneticileri özel yetistirilsin;bakanlığa bir tane turizm tahsili yapmış bir adam alinsin
I.M: PKK SEVICILERI BUNA NE DIYECEK HIC SESLERI ÇIKMIYOR.
I.M: ALLAH RIZASI IÇIN ORADA BUNLARI GEBERTIN TÜRKIYE GORSUN BUNLARI ICERI ATMAYIN BIZIM EKMEGIMIZI YIYIYORLAR.ZEHIR OLSUN KANSER OLSUNLAR NESILLERI KURUSUNBESIKTEKI ÇOCUKLARINA KADAR HELAK OLSUNLAR ALLAH BELALARINI VERSIN.KAHROLSUNLAR.
Tüm 22 yorumu okumak için tıklayın