Polisin dur ihtarına uymayan rap sanatçısı Brian J. Quinones, sosyal medya hesabından gerçekleştirdiği canlı yayında beş el ateş edilerek öldürüldü

Polisin dur ihtarına uymayarak polsilerin üzerüne yürüyen ve güvenlik görevlilerine bıçak çeken rap sanatçısı Brian J. Quinones, beş el ateş edilerek öldürüldü. Şarkıcı o sırada facebook hesabından canlı yayındaydı.

10.09.2019 16:59

Polis, Magazin


YORUMLAR(75)
VATANDAŞ:İşte bu. Bizde de olaması gereken bu. Polis devleti ve vatandaşı korumak için canı pahasına bu tür soysuz suçluşlarla savaşıyor. Durmuyorsa mutlaka bir suçu vardır. geberteceksin gitsin.
ZAMAZİNGO:abd polisindeki bizim polislerde olsun suçlular hariç herkeze sıkarlar. . !
CANAN:polis eminim çok üzülmüştür biz de inandık
DÜNYA:yazık. insan yaşami ne kadar da ucuzlamış
ÖÖÖÖÖÖÖJJJJJJÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖ:adam bilerek intihar etmiş. . . ama polis bacaktan vurarak durdurabilirmiş. . .
SECO:Bizde olsa 2 saat adama dil dökerler üstüne bide adam bi polisi vurur. Sonra adam ifadesi alınmak üzere karakola gider sonra mutlu son. Polisin yetkisi yok şamaroğlanı gibi gelen vuruyo giden vuruyo.
M.Y:Bu ülkeye kol kırma cezası getirmek lazım, ilk hatada af edeceksin ikinci hatada sol kolunu 3. hatada sağ bacağını kıracaksın . . Terörist, Uyuşturucu satanı, Tecavüzcüyü direk idam edeceksin . .
MAKIF:Aynı yetkileri bizim polisimizi de istiyoruz.
DÜNYA:kardeşim canimisin sen. . yazık değilmi onu seven bir annesi babası kardeşi olan genç biri. keşke ikna etselerdi, en fazla ayağından vursalardı. polisler bu işlerin eğitimini almış insanlar profesyonel davranmak zorundalar
ADAMIN BİRİ:polis dur diyorsa duracaksın hele ki amerikada. . . . Türkiye mi ki hoşgörülü olsunlar
Tüm 75 yorumu okumak için tıklayın