19 Mayıs 2018, 09:46

Uyuşturucu Satıcısı Köpeğini Polisin Üzerine Saldı

Bir uyuşturucu satıcısının evine düzenlenen uyuşturucu operasyonunda şahıs pitbull cinsi köpeğini polisin üzerine saldı. Polise saldıran köpek 8 kurşunla öldürüldü.

İzmir'in Torbalı ilçesinde, İsmail G.'nin (27) evine düzenlenen uyuşturucu operasyonu sırasında, pitbull cinsi köpeğin saldırdığı polis memuru elinden yaralandı. Şüphelinin saldırttığı köpek, polisler tarafından tabancayla vurularak etkisiz hele getirilirken, İsmail G. de yakalanarak gözaltına alındı. İsmail G.'nin İzmir Bağımlılıkla Mücadele Derneği Başkanı Mustafa G.'nin oğlu olduğu belirtildi.

KÖPEK SEKİZ KURŞUNLA ÖLDÜRÜLDÜ

Torbalı İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri bugün, Ertuğrul Mahallesi'ndeki bir eve uyuşturucu operasyonu düzenledi. Uyuşturucu kullandığı ve sattığı iddia edilen İsmail G., polisleri karşısında görünce pitbull cinsi köpeğinin tasmasını çıkartıp, ekiplere saldırttı. Bir polisi elinden ısıran köpek, diğer polislerin müdahalesiyle 8 kurşunla vurularak öldürüldü. Bu sırada İsmail G. ise "Vurma oğlumu" diyerek feryat etti. Yaşanan kısa süreli arbedinin ardından İsmail G., gözaltına alındı.

POLİSİN ELİNİ ISIRDI

Gözaltına alınan İsmail G.'nin, İzmir Bağımlılıkla Mücadele Derneği Başkanı Mustafa G.'nin oğlu olduğu belirtildi. Polisin evdeki aramaları sürerken, köpek tarafından eli ısırılan polis memuru tedavisi için Torbalı Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

İzmir
19 Mayıs 2018 Cumartesi 09:46YORUMLAR (112)
ADALET: hayvanların değeri var.insanların değeri kalmamış.şeytan işi.......
ATMACA-1: yasa çıksın. pitbull köpeği vuran ateşli silahlar yasasından muaf olacak. sahibi itiraz ederse sahibide öldürülebilecek suç unsuru teşkil etmeyecek.
ADANASPOR LU EMİN: Artık şunu herkes anlamalı ırk ı genleri ile oynanmış hayvan yasaklanmalı,o bağıran kadın da ruh hastanesine yatırılmalı o it çenesi ile çok tümü kerpeten gibi koparmadan bırakmaz her daim akıllı olmak lazım helal ve geçmiş olsun görevini yapan polise.
ACEP NOOLA Kİ: valla bir belgesel sever olarak çok merak etmişimdir. . . bu tarz 5 tane pittbul u 1 erkek aslanın olduğu kafesine koysak. . . sonuç noolur acep. . . hadi bire bir de direkt aslan alır. . sıkıntı yok da. . 5 e1 de ?? bi tarafta aslan-boru değil-. . . diğer tarafta çenesiyle kitlediğinde bırakmayan pittbul. .
EKSİK OLMUŞ: bir kurşunda köpeği sakdırtan köpeğe sıksaydınız yaşamasın o alçak
Tüm 112 yorumu okumak için tıklayın