Pop Müziğinin Kraliçesi Madonna, Çıplak Pozuyla Kendisini Eleştirenlere Meydan Okudu

Instagram hesabından gençlik yıllarında çekilmiş çıplak fotoğrafını paylaşan Madonna "Sanatı ayıplayıp bitiremezsiniz" diyerek kendisini o dönem eleştirenlere meydan okudu.

23.12.2018 15:06 | Son Güncelleme: 25.12.2018 11:13

Pop müziğinin kraliçesi , hesabından paylaştığı fotoğraf ve notla dikkat çekti. Yıldız şarkıcı, gençlik yıllarına ait çıplak pozuyla, kendisini ve sanatı savundu.

KİRASINI ÇIKARMAK İÇİN MODELLİK YAPTI

19 yaşında New York'ta Martha Graham Dans Okulu'nda öğrenciyken, kirasını çıkarabilmek için sanat okullarının çizim ve fotoğraf sınıflarında modellik yaptığını belirten Diva, "Bu karelerin birçoğu ben ünlü olduktan sonra Playboy ve Penthose'a satıldı.

"BENİ AYIPLAMAYA ÇALIŞTILAR"

Toplum beni çıplak olduğum için ayıplamaya çalıştı. Basına yaptığım 'utanmıyorum' açıklaması da günlerce manşetlerde yer aldı diye yazdı.

"SANAT AYIPLAYARAK BİTİREMEZSİNİZ"

60 yaşındaki Madonna sözlerine şöyle devam etti: Eserlerin gururlu sahibiyim. Düğün hediyesi olarak daha sonra bana verildiler. Sanatı ayıplayarak bitiremezsiniz. Yaratıcılık her zaman kazanır."

Yayın politikamız gereği fotoğrafın tamamını yayınlayamıyoruz

ÜNLÜ İSİMLERDEN DESTEK MESAJI YAĞDI

Çıplak olduğu görüntülerin daha sonra ABD'Li ünlü ressamlar Keith Haring ve Andy Warhol tarafından değerlendirildiğini ifade edan Madonna'ya dünya çapındaki ünlü isimlerden de destek mesajları yağdı.

Pop Müziğinin Kraliçesi Madonna, Çıplak Pozuyla Kendisini Eleştirenlere Meydan Okudu

Instagram, New York, Madonna, Magazin


HABER YORUMLARI
14.12.2019 15:55:55