Şarkıcı Sıla Gençoğlu, rahatsızlandığı için Ankara konserini iptal etti

Geçtiğimiz ay Hazer Amani ile evlenen ve hamile olduğu konuşulan şarkıcı Sıla, sosyal medya hesabından Ankara'da vereceği konserini sağlık sorunları nedeniyle iptal ettiğini duyurdu.

15.02.2020 08:40 | Son Güncelleme: 15.02.2020 08:56

Ünlü şarkıcı Gençoğlu, geçtiğimiz ay aşk yaşadığı şef Hazer Amani ile nikah masasına oturdu. Şimdilerde 2 aylık hamile olduğu iddia edilen Sıla, rahatsızlandığı için 'da vereceği konseri iptal etti.

"DİPÇİK GİBİYKEN BİR ANDA YIĞILDIM"

Sosyal medya hesabı Instagram'dan paylaşım yaparak sahneye çıkamayacağını söyleyen Sıla, "Dipçik gibiyken bir anda yığıldım. Hiç kendi rahatsızlığım sebepli sahneye çıkamamışlığım olmamıştı. Bu beni hastalığımdan daha da üzdü. Akşamüstüne kadar bekledik, bir gayret ayaklanırım diye ama nafile. Affınıza sığınıyorum. Pazartesi günü yeni tarihimizi sizlerle paylaşacağız. Her daim sıhhatle" dedi.

Rahatsızlandığı için konserini iptal eden şarkıcının yeni konser tarihi ise Pazartesi günü açıklanacak.

HAZER HAMİLELİK İDDİALARINI YALANLADI

MasterChef yarışmasıyla yıldızı parlayan ünlü şef Hazer Amani, Ocak ayının ikinci haftasında evlendiği Sıla hakkında çıkan hamilelik haberlerini yalanlamıştı.

Şarkıcı Sıla Gençoğlu, rahatsızlandığı için Ankara konserini iptal etti

Hazer Amani, Ankara, Sıla, Magazin


HABER YORUMLARI (10)
KEDİYE KAFA ATAN PİSKOPAT FARE:Demekki Neymiş Yerli Malı Yurdun Malı Herkes Onu Kullanmalı Yediğin Şeylere Dikkat edeceksin ;)
MİSAFİR:konser icin bilet alanlarin tazminatlarinida ödemen lazim.
AAAA NE OLDU SANA:YEDİĞİN BİŞEYMİ DOKUNDU ACABA :)))
GAZMAN:ZIRT ZIRT ZIRT.
GERÇEKLER:sen değilmiydin ahmet kuralı basamak olarak kullanıp milleti yanlış yönlendiren basını arkana alıp haksız iken adamı aldatmış iken haklı çıkan eee herşeyin bedeli var adalet bizim memlekette yok ama ilahi adalet var daha beter olursun umarım. . .
UBDRAUN:Dipçik gibiydi inçik pinçik oldu.
HUBSRT:Dipçiğim dedi dipçiği yedi.
SÜMBÜLLÜ:Bazen şu CAHİLİYE devri Arapları neden kız çocuklarını gömüyorlardı diye düşünüyorum. Ne yaşamıştı bu toplum ? Kadınlarla da bu kadar nefret ve vahşete dönüşen diri diri toprağa gömmek eyleminin altında ne vardı?
HJHY:SIRTI AÇIKTA KALIP ÜŞÜTMÜŞTÜR
22.02.2020 08:05:22