Rahşan Ecevit, CHP Genel Merkezi'nde Tiyatro Etkinliğini İzledi

CHP Kadın Kolları tarafından düzenlenen tiyatro etkinliği dün akşam parti genel merkezinde gerçekleşti.

Rahşan Ecevit, CHP Genel Merkezi'nde Tiyatro Etkinliğini İzledi
06.03.2012 09:50 | Son Güncelleme: 06.03.2012 09:50
CHP Kadın Kolları tarafından düzenlenen tiyatro etkinliği dün akşam parti genel merkezinde gerçekleşti. Etkinliği CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eşi Selvi Kılıçdaroğlu ve çok sayıda CHP'li milletvekilinin yanı sıra, eski Başbakanlardan Bülent Ecevit'in eşi Rahşan Ecevit de izledi. Kemal Kılıçdaroğlu tarafından kürsüye davet edilen Rahşat Ecevit, tiyatro salonunu dolduran kadınlara seslendi.

Dün akşam CHP Genel Merkezi'nde sahnelenen 'Öteyüz' adlı tiyatro oyunu öncesinde Kemal Kılıçdaroğlu'nun sahneye davet ederek çiçek verdiği Rahşan Ecevit kürsüde kısa bir konuşma yaptı. Konuşması büyük bir ilgiyle dinlenen Rahşan Ecevit, salonda bulunanlardan laiklik için daha çok mücadele etmelerini istedi.

Rahşan Ecevit'in konuşmasının ardından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yaşayan en eski partililerden olan, Ankara İl Örgütü Üyesi Nezihe Altıok'u da sahneye çağırarak çiçek sundu. Çok sayıda CHP milletvekili ve yöneticisinin de izlediği 'Öteyüz' adlı tiyatro oyununun sonunda, sanatçılar uzun uzun alkışlandı.

DHA(MV/COŞ) - Ankara

Kaynak: DHA