Rahşan Ecevit, CHP Genel Merkezi'ndeki Tiyatro Etkinliğine Katıldı

Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları tarafından düzenlenen tiyatro etkinliği dün akşam parti genel merkezinde gerçekleşti.

Rahşan Ecevit, CHP Genel Merkezi'ndeki Tiyatro Etkinliğine Katıldı
06.03.2012 09:56 | Son Güncelleme: 06.03.2012 09:56
Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları tarafından düzenlenen tiyatro etkinliği dün akşam parti genel merkezinde gerçekleşti. Etkinliğe CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eşi Selvi Kılıçdaroğlu ve Rahşan Ecevit'in yanı sıra çok sayıda CHP'li milletvekili katıldı. Kılıçdaroğlu tarafından kürsüye davet edilen Rahşat Ecevit tiyatro salonunu dolduran kadınlara seslendi.

Dün akşam CHP Genel Merkezi'nde Kadın Kolları tarafından tiyatro etkinliği düzenlendi. Öteyüz adlı tiyatro oyununun sahnelendiği etkinliğe CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eşi Selvi Kılıçdaroğlu ve çok sayıda CHP'li milletvekili katıldı. Rahşat Ecevit de tiyatro oyununu seyretmeye geldi. Kılıçdaroğlu'nun çiçek verdiği Rahşan Ecevit kürsüde kısa bir konuşma yaptı. Konuşması büyük bir ilgiyle dinlenen Rahşan Ecevit salonda bulunanlara laiklik ile ilgili daha çok mücadele etmelerini istedi.

Rahşan Ecevit'in konuşmasının ardından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yaşayan en eski partililerden olan Ankara İl Örgütü Üyesi Nezihe Altıok'u da sahneye çağırarak bir çiçek verdi. Çok sayıda CHP milletvekili ve yöneticisinin de izlediği Öteyüz adlı tiyatro oyunu kadın izleyiciler tarafından alkışlandı.

Kaynak: DHA