Rahşan Ecevit Kırkağaç'ta Şehit Ailesini Ziyaret Etti

Bülent Ecevit'in eşi Rahşan Ecevit, Kırkağaç'ta Soma'da meydana gelen faciada hayatını kaybeden maden şehidi İsmail Coşkun'un baba evini ziyaret etti.

Rahşan Ecevit Kırkağaç'ta Şehit Ailesini Ziyaret Etti
28.05.2014 03:02 | Son Güncelleme: 28.05.2014 08:15
Eski Başbakanlardan merhum Bülent Ecevit'in eşi Rahşan Ecevit, Kırkağaç'a gelerek Soma'da meydana gelen faciada hayatını kaybeden maden şehidi İsmail Coşkun'un baba evini ziyaret etti.

Akhisar'da ki bir özel hastanede erken doğum yapan Hüsniye Coşkun, baba Halil Coşkun, anne Sevim Coşkun, kardeşi Recep Coşkun ve aile yakınlarıyla görüşen Rahşan Ecevit, şu anda İzmir Tepecik Eğitim Araştırma Hastanesinde tedavi altında tutulan ve ismini babasından alan küçük İsmail'in durumu hakkında bilgi aldı. Şehit İsmail Coşkun'un ailesi ile tek tek görüşen ve sohbet eden Ecevit, onlara başsağlığı diledi. Maden şehidi İsmail Coşkun'un eşi Hüsniye Coşkun, Rahşan Ecevit'ten yeni doğan bebeğinin rahatsız olduğunu ve onun tedavisi ile ilgilenmelerini rica etti. Rahşan Ecevit'te ilgileneceğini ve küçük İsmail'in tedavi gördüğü İzmir Tepecik Eğitim Araştırma Hastanesi ile görüşeceğini söyledi. Baba Halil Coşkun "Merhum Başbakanımız Bülent Ecevit'in eşi Rahşan Ecevit bizlere taziye ziyaretinde bulundu. Benimle ilgilendi. Geçmiş olsun dedi. Gelinimle ilgilendi, yeni doğan bebeğimizle ilgilenecek. Allah razı olsun. Sağ olsun" dedi. - MANİSA

Kaynak: İHA

Haberler››Güncel››Rahşan Ecevit Kırkağaç'ta Şehit Ailesini Ziyaret Etti - Haberler