Haber, Son Dakika, Haberler

Rapor verilip evine gönderilen koronavirüs şüphelisini, ekipler yoldan çevirdi

Denizli'de hastanede reçete yazılarak, 5 günlük iş göremezlik raporu verilerek evine gönderilen şahıs hastaneden çıktıktan kısa bir süre sonra koronavirüs şüphelisi olarak peşine düşen polis ve özel sağlık ekipleri tarafından yoldan çevrildi.

26.03.2020 00:36 | Son Güncelleme: 26.03.2020 08:59

Koronavirüs salgını ülkemizde can almaya devam ederken, Denizli 'de hastaneye yüksek ateş şikayetiyle başvuran hastaya 5 günlük rapor verilerek gönderildi. Hatanın farkına varılmasının ardından kısa bir süre sonra, şahıs koronavirüs şüphelisi olarak peşine düşen polis ve özel sağlık ekipleri tarafından yolundan çevrildi ve tedaviye alındı.

RAPOR VERİLİP YOLLANDI

Edinilen bilgiye göre, akşam saatlerinde yüksek ateş şikayeti ile Denizli Devlet Hastanesi'ne gelen M.E. isimli şahıs koronavirüs şüphelisi olarak muayene edildi. Doktor muayenesinin ardından reçete yazılan ve 5 günlük iş göremezlik raporu yazılan şahıs hastaneden taburcu edildi.

EKİPLER YOLDAN ÇEVİRDİ

Evine gitmek üzere yola koyulan M.E'yi polis ekipleri yapılan ihbar sonrası Örnek Caddesi üzerinde koronavirüs şüphelisi olduğu gerekçesiyle durdurdu. Özel tertibatlı sağlık ve polis ekipleri olay yerine gelerek şahısı ambulansla ve ve Denizli Devlet Hastanesi'ne götürdü.

M.E'nin hastanedeki işlemleri devam ediyor.

Rapor verilip evine gönderilen koronavirüs şüphelisini, ekipler yoldan çevirdi

Kaynak: İHA

Abone Ol
Google'da Takip Et
Paylaş
Facebook'ta Paylaş!
Twitter'da Paylaş!
Whatsapp'da Paylaş!
Haberler ›› Sağlık ››Rapor verilip evine gönderilen koronavirüs şüphelisini, ekipler yoldan çevirdi - Haberler
Yorumlar (3)
HİDAYET:Başarılı ülkeler en fazla test yapanlar . Bu durumda birine test yapmıyacanda kime yapacan ,daha fazla test test test test test
PARA GİDİYOR AYRICADA MASRAFI ÇOK:bunlarmı yapacak o dediklerini , anca uçak biletlerinden vergi almaz bunlar
1 2
MEHMET:Şu zamanda böyle bir hatanın telafisi olmayabilir lütfen daha dikkatli olalım.