Reminiscence Filmi

Reminiscence filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Reminiscence filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Reminiscence Filmi
08.05.2020 09:57 | Son Güncelleme: 08.05.2020 09:57
Distopik bir gelecekte yaşanan iklim değişikliği, Miami’nin sular altında kalmasına neden olur. Sorunlar bununla da sınırı kalmaz, gece gündüz kavramını yok olur ve sadece gece yaşanmaya başlar. Böyle bir dünyada yaşayan bir bilim adamı olan Nick Bannister, insanlara unuttukları şeyleri hatırlatmaya çalışmaktadır. Nick, kendisine gelen danışanlarına, sordukları sorularla onları geçmişe götürüp, geliştirdiği teknoloji ile hatırlamak istedikleri şeylerin ortaya çıkmasına yardımcı olur. Kendisi için önemli bir anahtarı kaybeden gizemli bir kadın, Nick’e gelerek anahtarı bulması için yardımcı olmasını ister. Anahtarı bulmak için genç kadınla vakit geçirmeye başlayan Nick, kendisini beklenmeyen bir ilişkinin içerisinde bulur. Artık sevgilisi olduğunu kadının, anahtarını bulmak için geçmişini öğrenmek zorunda kalan Nick,tehlikeli durumlarla karşı karşıya kalacaktır.


Yönetmen: Lisa Joy
Senaryo: Lisa Joy
Oyuncular: Rebecca Ferguson, Hugh Jackman, Thandie Newton, Angela Sarafyan, Natalie Martinez, Cliff Curtis, Daniel Wu, Teri Wyble, Sue-Lynn Ansari, Marina de Tavira, Sam Medina , Mojean Aria, Jules Hartley, Rey Hernandez, Myles Humphus, Sheenan Cole, Andres Perez-Molina, Ellen Marguerite Cullivan, Tracy Brotherton, Claire Lanay, Shawn Carter Peterson, René Mena, Demi Castro, Ivan Mbakop, Han Soto, Renes Rivera, Giovannie Cruz, Dawn Lyn
Filmin Türü: Romantik
Orijinal Adı: Reminiscence
Yapımcı Firma: Warner Bros.
Yapım Yılı: 2021
Yapım Ülkesi: ABD
Orijinal Dili: İngilizce
Dağıtıcı Firma: Warner Bros Turkey
Vizyon Tarihi: 16.04.2021

Reminiscence Filmiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.
Sinema ile ilgili herşey için tıklayın.

Kaynak: InterSinema.com