Richard Jewell Filmi

Richard Jewell filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Richard Jewell filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

08.11.2019 15:58 | Son Güncelleme: 08.11.2019 15:58Richard Jewell Filmi
1996 yılında düzenlenen Yaz Olimpiyatları sırasında Centennial Olympic Parkı’nda bombalı saldırı düzenlenmiştir. Yaşanan olayların suçlusu ise Richard Jewell görülür. Güvenlik görevlisi olarak çalışan Richard Jewell, saldırı sırasında onlarca insanın hayatını kurtarsa da basında çıkan onun terörist olduğunu söylemektedir. Olayın ardından hayatı tepetaklak olan Jewell’in suçsuz olduğu ise birkaç ay sonra ortaya çıkar. Gerçek suçlunun ortaya çıkması ile aklanan Richard Jewell’in hayatı ise asla eskisi gibi olmaz.


Yönetmen:Clint Eastwood
Senaryo:Billy Ray, Marie Brenner
Oyuncular:Olivia Wilde, Sam Rockwell, Jon Hamm, Kathy Bates, Nina Arianda, Paul Walter Hauser, Mitchell Hoog, Ian Gomez, Charles Green, David Shae, Marc Farley , Wayne Duvall, Randy Havens, Victoria Paige Watkins, Niko Nicotera , Shiquita James, Mike Pniewski, Beth Keener, Deja Dee, Matthew Byrge, Dylan Kussman, Billy Slaughter, Kendrick Cross, Jill-Michele Melean, David An, Dani Deetté, Shawn Weston Thacker, Brandon Stanley, James H Keating, Heather Kantor
Filmin Türü:Drama
Orijinal Adı:Richard Jewell
Yapımcı Firma:Warner Bros.
Yapım Yılı:2019
Yapım Ülkesi:ABD
Orijinal Dili:İngilizce
Filmin Süresi:129 dk.
Dağıtıcı Firma:Warner Bros Turkey
Vizyon Tarihi:17.01.2020

Richard Jewell Filmiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.
Sinema ile ilgili herşey için tıklayın.


Warner Bros, Sinema

Kaynak: InterSinema.com

22.11.2019 23:50:35