Rıdvan Dilmen: Fatih Terim kolaya kaçmaya başladı

Eski futbolcu ve yorumcu Rdıvan Dilmen, 0-0 berabere biten maç sonrası Fatih Terim'i eleştirdi.

05.10.2019 22:18

Rıdvan Dilmen, golsüz berabere biten Gençlerbirliği- Galatasaray maçını yorumladı.

Dilmen özellikle Fatih Terim'in tercihlerini eleştirerek, "Teknik direktörler işin kolayına kaçmaya başladı. Terim'i Terim yapan farklılıkları, çılgınlıklarıydı. Fatih Terim de kolaya kaçmaya başladı. Neden Ömer Bayram yok? Tabii ki teknik direktörlerin kararlarına saygılıyım ama bizim işimiz de bunları yorumlamak. Fiziksel olarak hiç hazır olmadığını gördüğüm Selçuk İnan oynadı."

"GALATASARAY 1 PUAN KAZANDI"

Dilmen, sarı kırmızılı ekibin aldığı beraberlik için, "Galatasaray'ın bugün 2 puan kaybetmesinin tek sebebi, verilmeyen penaltı önemli bir sebep, ama oyuna baktığımızda Galatasaray 1 puan kazandı" ifadelerini kullandı.

Rıdvan Dilmen: Fatih Terim kolaya kaçmaya başladı

Rıdvan Dilmen, Galatasaray, Fatih Terim, Spor

YORUMLAR(7)
FENERLİBAHÇELİ34:Aslında kabul edilmesi gereken 2 faktör var; Birincisi G. Sarayın kadrosu kesinlikle üst düzey değil ve birbirini tamamlayan adamlar yok, çabuk çözülüyorlar. Yani eldeki malzeme bu. Bu malzeme de Terimin yoğurabileceği bir malzeme değil. İkincisi Terimin futbol anlayışı ve yapmak istedikleri artık deşifre oldu. Her takım G. Saray''a çözüm bulabiliyor. O da bu çaresizliğe sinirleniyor.
BİR ZAMANLAR ANADOLU:Terim yeter artık yeter, isme göre kadro oluşturuyorsun! Her hafta bu mariano, belhanda,feghouli yeter be, adamlar oynamak istemiyor!!!
AA:SENIDE GORDUK. ORADAN KONUSMAK KOLAY CUNKU SENI ELESTIREN YOK. SENDE KOLAYA KACTIN SANADA IMKANLAR VERILDI SEN NEYAPTIN.
CANMEN:AMAN BE RIDVAN. . . DüRTME SU ADAMA. . . GAZA GETIRME. . . . MEVZULARI VE KAPRISLERI DAHA YENI YENI SOGUYOR. . .
DERMAN:Geçen sezon Fenerbahçe çok kötüydü sampionluga en yakin 3 büyüklerden Galatasaray oldugu için en çok aglayarak federasiona mhk ya ates püskürerek sampion oldu kimse bise diyemedi ama bu sene epsi kötü bu demektir anadolu takimlari avrupa esaplarini biraksin lobi yapaçaksa sampionluk için yapsin böyle bir firsat bir daha ki asirda çikar belki
DERMAN:Ali koç siçili bozuk demesi bos degil futbolu algi operasyonlari île futbolu yön vermeye çalisanlar var demesi nihat özdemiri savunmasi Aziz yildirimi hakli çikariyor Aziz bey sportif anlamda manipülatörlerle savasirdi Ali koç ve nihat özdemir son kale Ali koç giderse Aziz yildirim da aday olmazsa o Zaman Fenerbahçe de Galatasaray kibi katarin eline geçer gs ts bjk su an katara ruhlarini satmis durumda Bein sport sizçe neden türkiyede yayin yapiyor bu 3 takimi iflas tan kurtarmak simdiye Kadar Aziz bey olsun Ali koç olsun iyi direndi fazla degil 2 yil sonra katarlilar hamaçlarina ulasmasalar türkiyeden elini çeker o gün geleçek Fenerbahçe türklerindir öyle de kalaçak
ALİ:derman boş yapma birsey biliyormuş gibi
14.10.2019 13:45:46