Neustadter bombayı patlattı: Beşiktaş'a gidiyorum

Yeni sezon için kadro çalışmalarını sürdüren Beşiktaş'ta sürpriz transfer hareketliliği yaşanıyor. Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren Roman Neustadter'in açıklaması dikkat çekti. Neustadter, Abdullah Avcı'nın kendisini istediğini ve şu an Beşiktaş'ın Teknik Direktörü olduğu için büyük ihtimalle Beşiktaş'a transfer olacağını açıkladı.

17.06.2019 11:32

3 sezon Fenerbahçe'de oynadıktan sonra sözleşmesi sona eren Rus futbolcu Roman Neustadter'in, büyük ihtimalle Beşiktaş'ta oynayacağını söyleyerek kendisine gelen teklifleri beklemeye aldığı öğrenildi.

"BÜYÜK İHTİMALLE BEŞİKTAŞ'A GİDECEĞİM"

Neustadter'in İstanbul'daki yakın çevresine, Abdullah Avcı'nın M.Başakşehir'i çalıştırdığı dönemde kendisiyle çalışmak istediğini ve sezon sonu için anlaştıklarını söyleyerek "Abdullah Avcı beni M.Başakşehir'e istiyordu, hatta kendisiyle her konuda anlaşmıştık. Şimdi Beşiktaş'ın teknik direktörü oldu ve ben de büyük ihtimalle Beşiktaş'a gideceğim." dedi.

"TÜM TEKLİFLERİ ASKIYA ALDIM"

Menajerim bir kaç gün içinde Beşiktaş yönetimi ile görüşüp bu transferi olumlu veya olumsuz kesin sonuca bağlayacak. O yüzden henüz İstanbul'daki evimi bile boşaltmadım. Abdullah Avcı'nın benimle çalışmak istemesi gurur verici. Rusya'dan ve Almanya'dan gelen tüm teklifleri şu an için askıya aldım. Bir kaç güne durumum belli olur' dediği bildirildi.

Neustadter bombayı patlattı: Beşiktaş'a gidiyorum

Spor

Kaynak: DHA

YORUMLAR
14.10.2019 10:48:43