Ronaldo ve Justin Aynı Filmde Rol Alacak

Dünyaca ünlü Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo ve Kanadalı şarkıcı Justin Bieber, 'Goal!' filminde bir araya gelecek.

Ronaldo ve Justin Aynı Filmde Rol Alacak
22.08.2016 16:01 | Son Güncelleme: 25.08.2016 11:30

Sinema dünyası muhteşem bir buluşmaya hazırlanıyor. Önümüzdeki yılın mart ayında çekimlerine başlanacak olan filmin kadrosunda Ronaldo ve Bieber'ın yanı sıra David Beckham ve Clint Eastwood da var.

100 MİLYON STERLİNLİK DEV BÜTÇE

100 milyon sterlinlik dev bütçeye sahip olan film için yapımcılar Justin Bieber'ı ikna etmeye çalışıyor. Los Angeles'ta yaşayan genç bir futbolcunun yükselişini anlatacak olan serinin ilk üç filmi de futbol temasıyla yayınlanmıştı. 3. Film 'Goal! Taking On The World' sinemada gösterime girmemiş ve DVD olarak satışa sunulmuştu.

ÇEKİMLER MART 2017'DE

Goal serisinin devamı niteliğindeki film için Real Madrid kulübü ile yapılan görüşmeler olumlu geçti. İspanyol devi, Ronaldo'nun filmde rol almasına ve Santiago Barnebau Stadı'nda çekim yapılmasına izin verdi. Ronaldo dışında aralarında David Beckham'ın da yer aldığı birçok ünlü futbol adamının rol alacağı filmin çekim tarihi ise Mart 2017 olarak belirlendi.

Yetkililer, 2017 yılının filmi olarak baktıkları projenin hasılat rekoru kıracağını tahmin ediyorlar.

Haberler››Magazin››Ronaldo ve Justin Aynı Filmde Rol Alacak - Magazin