Taylor Swift: Ruh Eşimi Bulamadım

Medyatik aşklarıyla tanınan şarkıcı Taylor Swift, hayalindeki erkeği aramaya devam ediyor.

02.10.2013 06:03Taylor Swift: Ruh Eşimi Bulamadım
Hollywood'un ve müzik dünyasının ünlü erkekleriyle yaşadığı aşklarla gündemden düşmeyen güzel şarkıcı Taylor Swift, hayallerini süsleyen erkeği henüz bulamadığını söyledi.

"BEKARIM VE ÇOK MUTLUYUM"

Son olarak One Direction grubunun solisti Harry Styles'tan ayrılan Swift; bugüne kadar Jake Gyllenhaal, John Mayer, Taylor Lautner, Zac Efron, Joe Jonas ve Conor Kennedy gibi ünlü ve yakışıklı erkeklerle ilişki yaşamıştı. Glamour dergisine konuşan 23 yaşındaki şarkıcı, şunları söyledi:

Yaşadıklarımdan öğrendiğim şey; eğer biriyle aranızda doğal bir çekim varsa, ilişki için sorun yaratan diğer her şeyi görmezden geliyorsun.

Arkadaşlarımın, kendilerini aldatan sevgililerini affettiklerini gördüm çünkü birbirlerinin ruh eşi olduklarını biliyorlardı. Ben şimdiye kadar hiç kimsenin ruh eşi olmadım.

"Bir daha asla ünlü biriyle çıkmayacağım" diyemem. Ama ünlü olsun ya da olmasın, geçmişte ilişki yaşadığım biriyle bir daha birlikte olmak istemem.

Takıntılar, fabrikasyon aşklar, 'Kim, kimi daha çok seviyor?' tartışmaları ve ilişkinin bitişiyle ilgili dedikodular... Bunlar artık bitti. Hayatım şimdi daha kolay çünkü bekarım ve mutluyum.

Sabah : http://www.sabah.com.tr

Magazin

Kaynak: Sabah.com.tr

YORUMLAR
15.10.2019 23:58:07