13 Haziran 2018, 17:27

Rus Bakan Kadınları Uyardı: Dünya Kupası İçin Gelen Erkeklerle Yatmayın

Rus kadınların Dünya Kupası için ülkeye gelecek erkeklerle birlikte olmamaları gerektiğini belirten Rus bakan, bunun ailelerin parçalanmasına sebep olabileceğini söyledi.

2018 Dünya Kupası öncesinde Rusya Aile, Kadın ve Sosyal Politika Bakanı Tamara Pletneva'dan Rus kadın vatandaşlara uyarı geldi. Rus kadınlarını Dünya Kupası'na gelecek taraftarlar ile yatmamaları hakkında uyaran Pletneva, olumsuz sonuçlar doğmasından endişe ettiğini söyledi.

''AİLELERİN PARÇALANMASINA SEBEP OLABİLİR''

Tamara Pletneva, yaptığı açıklamada ''Ülkemize gelecek bir çok insan ile birlikte olmak ailelerin parçalanmasına neden olabilir. Özellikle farklı bir ırktan olması halinde. Kendi ülkemiz içinde evlilikler görmeyi isterim. Hangi ülkeden olursa olsun Rus vatandaşı olmaları halinde iyi bir aile inşa edilebilir, çocuklar daha rahat büyütülür. Milliyetçi birisi değilim ama işin doğası bu.'' sözlerini kullandı.

2 BUÇUK MİLYON BİLET SATILDI

Dünya Kupası için 2.5 milyon bilet satın alınırken Rusya'ya dünyanın dört bir yanından taraftarların gelmesi bekleniyor. Ülkeye yurt dışından en çok gelecek taraftarlar ise Amerika, Brezilya, Kolombiya ve Almanya'dan gelecek.

Rusya Federasyonu
13 Haziran 2018 Çarşamba 17:27YORUMLAR (195)
OLGA YALARSİKİ: Turk erkekler cok yakısıkli kuvvetli olmak ben cok seviyor turk erkek kadina deger verir
MAMİ: bende burdan bayanin birini uyariyorum kalin sana acayip icerliyor haaaa yalan yanlis soylemlerde bulunma
BİR GÜN MUTLAKA: rus kadını adama erkekliğini hatırlatır.
ARAFF GÜNEŞLİ: Bizim kızlar da güzel ama ırk olarak ruslar fiziksel olarak kesinlikle daha iyi bizim kızlar anca 1.65 boya 2 metrelik ego sığdırıyorlar namuslu takılıp sevgili olduktan 2 Ay Sonra her şeyi özgürce yapıyorlar ee bukadar yeter bizde en nihayetinde bunların birisi ile evlenecez ayıp ol masın
HASAN: Bencede yılbaşında Ukrayna daydım kızlar hem güzeller hava alanında yollarda erkek arkadaşlarına saatlerce masaj yapıyorlar bir şey istedinmi hemen yapıyorlar Türkiye de ise belediye otobüsünde gözümden rahatsız olduğum için gözümü açıp kapıyırdum kızın biri bu sapık beni taciz ediyor diyeşöfere adamlara şikayet erdi linç edilecektim böyle bir saçmalık yaşadım ben bir bayana tanışalımmı dedim sen sapıkmısın diyor bu nedir be arap Suriyeli kayseri de motorsitletle taciz ediyor hiç kimsenin gıkı çıkmıyor öylesine berbat bir milletimiz var
Tüm 195 yorumu okumak için tıklayın