Rus model Evgenia Znamenschikova 1 yaşındaki bebeğinin gözü önünde cinsel istismara uğradı

Rus model Evgenia Znamenschikova, cezaevinde tanıştığı sevgilisi tarafından bir yaşındaki bebeğinin önünde bıçaklanarak tecavüze uğradı.

09.11.2019 09:53 | Son Güncelleme: 09.11.2019 10:28

30 yaşındaki Rus model Evgenia Znamenschikova, cezaevinde bulunan Andrey Ivanov isimli adamla iletişime geçmeye başladı. Bir süre sonra çift birbirlerine aşık oldu ve beraber yaşamaya başladılar. Andrey cezaevinden çıkınca çift birlikte yaşamaya başladı.

KISKANÇLIK KRİZİNE GİRDİ

İki yıl sonra Andrey, sürekli olarak Evgenia'ya kıskançlık krizlerine girip şiddet uygulamaya başladı. Evgenia, Andrey'i terk edip gizli bir yerde yaşamaya başladı ama Andrey, kendisini gizliden takip etmeye devam etti.

BIÇAKLANIP TECAVÜZE UĞRADI

Andrey bir akşam Evgenia'ya pasta götürerek barışmak istediğini söyledi. Andrey, Evgenia'yı bir yaşındaki bebeklerinin gözü önünde karnından bıçakladıktan sonra kanlar içindeyken genç modele tecavüz etti, kimseyi aramaması için de telefonunu tuvalete attı. Talihsiz kadın daha sonra karşı koyunca Andrey kaçtı.

PİŞMAN OLDUĞUNU SÖYLEDİ

Polis tarafından yakalan Andrey, verdiği ifadede pişman olduğunu söyledi. Adam öldürmeye teşebbüs suçlaması ile tutuklanan Andrey, suçlu bulunması durumunda 15 yıl hapis cezası alacak.

Rus model Evgenia Znamenschikova 1 yaşındaki bebeğinin gözü önünde cinsel istismara uğradı

Magazin


HABER YORUMLARI (18)
DUYARLI VATANDAŞ:BU RUSLARI ÇERNOBİL VE VOTKA ÇARPIYOR BENCE. . .
EHUE:teşebbüsten adam mı tutuklanır ya ne saçma bence yalan haber
ÖĞRETMEN YUSUF:Bir kere önce okuduğunuzu anlamayı öğrenin. Kadıncağız ölmemiş. Adam cinayetten değil cinayete teşebbüsten tutuklanmış geri zakalılar. Sizler ne kadar acımasız, vicdansız insanlarsınız. Bir kadına hiçbirimizin başımıza gelmesini istemeyeceğimiz şeyler yapılmiş. Ve bir çoğunuz oh olsun... İyi olmuş... Bir Rus daha geberdi gibi laflar ediyorsunuz... Eminim bir çoğunuzda Müslümanlık deyince malgalda kül bırakmıyorsunuzdur. İnanın siz Müslümansanız Yazıklar olsun size...
BLUE İVY:yazik guzelim kadina cocuguda ortada kaldi ruslarda bizim gibi ayni cezalarda ayni hem oldur hem tecavuz et 15 yil omur boyu olmasi lazim ama bizimkiler gibi pismanim deyip yarisini bile yatmadan cikar siradaki hangi kadin kimbilir cirkin ve kotulerin sansi iste boyle devam eder gider
FERDİ BABA:Zevklerle renkler tartışılmaz
URFA:belasını bulmüş
ÇUKUROVALI:Neden belasını bulmuş URFALI ? Göğsünde ''Haç var diye mi , yoksa orası burası görünüyor diye mi ?
ACIMASIZ:EMİNE BULUTUN CİNAYETİ TÜM TÜRKİYEYİ YASA BOĞMUŞTU. BİZE NE RUSLAR ÜZÜLSÜN!!
XXL:bu habermi şimdi
ADANALI MEHMET:gebermiş rus kafiri, bizene
Tüm 18 yorumu okumak için tıklayın
18.11.2019 00:08:17