Saadet Işıl Aksoy, bikinili fotoğrafıyla takipçilerinden tam not aldı

Son yıllarda ekranlardan uzak kalan güzel oyuncu Saadet Aksoy, bikinili fotoğrafını sosyal medya hesabından yayınlayarak hayranlarından tam not aldı.

06.10.2019 21:10

Güzel oyuncu Saadet Aksoy, köpeğiyle birlikte poz vererek bikinili fotoğrafını hayranlarının beğenisine sundu.

ÇOK SAYIDA BEĞENİ ALDI

Instagram hesabından paylaşım yapan Saadet Işıl Aksoy fotoğrafa "Biz" notunu ekledi. Aksoy'un paylaşımı kısa süre içerisinde çok sayıda beğeni aldı.

"SU PERİSİ GİBİSİNİZ"

Ünlü oyuncunun takipçileri de fotoğrafa sessiz kalmadı. Bir takipçisi fotoğrafa, "Gözleriniz denizle aynı renk" yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise "Su perisi gibisiniz maşallah" ifadelerini kullandı.

SAADET IŞIL AKSOY KİMDİR?

1983 yılında Emniyet Teşkilatı'na mensup bir ailenin kızı olarak İstanbul'da doğan Saadet Işıl Aksoy, lise eğitimini Kadıköy'de Acıbadem Lisesi'nden tamamladıktan sonra üniversite eğitimini Boğaziçi Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü'nde tamamlayarak mezun oldu. İlk profesyonel tiyatro deneyimini 2010 yılında Robert Harling'in yazarlığını yaptığı, Tiyatrokare tarafından sahnelenen "Çelik Manolyalar" adlı tiyatro oyununda yaşayan Saadet Işıl Aksoy ilk beyazperde deneyimi ise Semih Kaplanoğlu'nun yönettiği "Yumurta" filmiyle 2007 yılında yaşadı. Bu filmle, 2007 Şili'nin Valdivia Uluslararası Film Festivali ve 2007 Saraybosna Film Festivali'nde En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazandı. Ayrıca, 2007 Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde Behlül Dal Genç Yetenek Özel Ödülü'nü almaya hak kazandı.

2008 yılında ABD yapımı "A Beautiful Life" filminde Denise rolünde oynadı. Ardından Mert Fırat ile başrollerini paylaştığı "Başka Dilde Aşk" adlı filmde oynamıştır. Bu film 46. Altın Portakal Film Festivali'nde Kent Konseyi Seyirci Ödülü'nü aldı. 2009 yılında yönetmenliğini Sergio Castellitto'nun yaptığı ve Bosna Savaşı dönemini anlatan "Twice Born" adlı bir drama türü filmde, Aska karakterini oynayarak Penelope Cruz'la birlikte rol aldı. 2014 yılında Pamir Kıraner ile dünya evine giren Saadet Işıl Aksoy, eşi ile birlikte 2015 yılının son aylarına doğru Türkiye'ye veda edip ABD'ye yerleşmişti.

Saadet Işıl Aksoy, bikinili fotoğrafıyla takipçilerinden tam not aldı

Saadet Işıl Aksoy, Film Festivali, Saadet Aksoy, Magazin

YORUMLAR(10)
KARDELEN:Tövbe ilk defa gördük gibi neyi ısıttı söylermısınız .
PARANAHUE PARANAHUE PARANA:Suriyeli Milliyetçisi olmayı vicdanım gereği reddediyorum.
MUSTAFA:Böylesi bir hayatın burda bir bedeli olduğu gibi ahirette de bir bedeli olacaktir Nokta
EY KARDEŞİM:Bunu kim önemsiyor mesela sen önemsesen bakarak göz zinasına girmezdin
OKAN:Hep böyle şeylerde sen gibiler var la. sen bakmasan ve diğer zamane müslümanları bakmasa boş boş yorum yazmasa yeminle bu gibi haberler hiç olmayacakta sizin gibi çakma müslümanlar baktıkça böyle haberler daha çok yapılıyor. Son zamanlarda epey bir gösteriş müslümanı var piyasada.
ASDASD::d sen gibiler hep var bu yorumlarda ya, hep din hep din yorumları, herkes istediği gibi yaşar nokta. . . allah sana insanların hayatına karış mı diyor koçum sanane sen git istediğin gibi yaşa dini yaşa, ne kadar fikirsiz ve boş insanlarsınız
BİR ACAYİP ADAM:yaş 35 hala nasıl genç ve güzel.
GÖZLER HARİKA
İSTANBULL:Benim içim ısımadı.
MİSOFİRR:viktoria nerelerdesin :)
15.10.2019 20:27:32