Saba Tümer, Acun'u Geçti!

Ünlü sunucu Saba Tümer, yaptığı itirafla Acun Ilıcalı'yı geride bıraktığını söyledi.

Saba Tümer, Acun'u Geçti!
16.01.2013 19:01 | Son Güncelleme: 16.01.2013 20:50
Sunduğu televizyon programlarında attığı neşeli kahkahaları ile ün yapan Saba Tümer, yıllar sonra yaptığı itiraf ile herkesi şaşırttı. Üniversiteyi 8 yıl gibi uzun bir sürede bitirdiğini açıklayan ünlü sunucu, böylece Acun Ilıcalı'nın rekorunu da kırmış oldu.

BİLİRKİŞİ RAPORU İLE MEZUN OLMUŞ

Ege Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden mezun olan ünlü sunucu Saba Tümer, üniversiteyi 8 yılda bitirdiğini açıkladı.

Tümer, bu itirafıyla Acun Ilıcalı'nın 7 yıllık rekorunu da kırdı. Tümer'in, mezun olma hikayesinin bir diğer ilginç yanı ise diplomayı alabilmesi için hocalarının istediği bilir kişi raporu oldu. Bilirkişi raporunu da aldıktan sonra 8 sene sonunda mezun olan Tümer, bu itirafını canlı yayında milyonlarla paylaştı.

"KALBİMDE BİRİ VAR AMA..."

Öte yandan deneyimli sunucunun adı, geçtiğimiz günlerde 'Arka Sokaklar' dizisinde oynayan Berk Oktay ile anılmıştı. Programına konuk olan Berk Oktay ile samimi diyaloglar kuran Saba Tümer, hakkında çıkan aşk dedikodularının önüne geçememişti. Uzun zamandır aşktan yana şansı olmayan Saba Tümer, aşk hayatına dair çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Ünlü sunucu Saba Tümer, aşkla ilgili konuştu: "Aşksız olmaz. Kalbimde biri var ama şimdi söyleyemem. Onu da siz bulun."

Daha önce de aynı konu üzerine röportaj veren Saba Tümer, "kocacım" dediği Mehmet Aslan'ın kısmetini kapattığını söylemişti:

Kaynak: Haberler.Com