Sabri Sarıoğlu, Kayserispor'un Teklifine Bayramdan Sonra Cevap Verecek

KAYSERİSPOR'un transfer teklifinde bulunduğu Sabri Sarıoğlu'nun menajeri Kayseri'ye gelerek sarı kırmızılı yöneticilerle görüştü.

24.06.2017 09:57 | Son Güncelleme: 24.06.2017 09:57Sabri Sarıoğlu, Kayserispor'un Teklifine Bayramdan Sonra Cevap Verecek
KAYSERİSPOR'un transfer teklifinde bulunduğu Sabri Sarıoğlu'nun menajeri Kayseri'ye gelerek sarı kırmızılı yöneticilerle görüştü. Sabri'nin 'un yaptığı öneriye bayram sonrası karar vereceği öğrenildi.

Kayserispor Başkanı Erol Bedir, 'da Sabri ile yapılan görüşmenin ardından, bu oyuncunun menajerinin dün Kayseri'ye gelerek Karpuzatandaki kulüp binasında transfer komitesi üyeleriyle görüşme yaparak, kendi şartlarını sunduklarını söyledi. Başkan Bedir" Yönetim olarak biz, oyuncunun menajeri de kendi tekliflerini sundu. Ortak bir  noktada buluştuk. Bayram sonrası, Sabri Sarıoğlu, teklifimizi kabul edip etmediğini bildirecek" dedi.

Öte yandan, Kayserisporlu futbolcular ve teknik kadro 28 Haziran'da Kayseri'de Karpuzatan tesislerinde bir araya gelerek, yeni sezonun ilk kampına girecek. Sarı kırmızılı futbolcular, Kayseri'deki çalışmaların ardından 5 Temmuz'da Erzurum'a giderek burada ikinci kamp dönemi ile 15 Temmuz Şehitler Turnuvasında yer alacak. - Kayseri

Sabri Sarıoğlu, Kayserispor, İstanbul, Politika, Güncel

Kaynak: DHA

29.02.2020 16:12:21