Galatasaray, Sabri'nin Yerine 21 Yaşındaki Kenny Tete'yi Getirmek İstiyor

Galatasaray, yollarını ayırdığı Sabri Sarıoğlu'nun yerine, Ajax'ta forma giyen 21 yaşındaki Kenny Tete'yi transfer etmek istiyor.

14.06.2017 16:15 | Son Güncelleme: 14.06.2017 17:27

Yeni sezon için Igor Tudor ile birlikte iddialı bir giriş yapmak için takımın eksik noktalarına transfer yapmak isteyen , Sabri Sarıoğlu'ndan boşalan sağ bek koltuğuna 'ın 21 yaşındaki futbolcusu Kenny Tete'yi oturtmayı planlıyor.

KOLLAR SIVANDI

Galatasaray, sözleşmesi sona eren emektar futbolcusu Sabri Sarıoğlu'na dün yaptığı açıklamayla teşekkür ederek yollarını ayırdı. O bölge için sarı kırmızılıların elinde Linnes ve Cavanda kaldı. Ancak Tudor'un Cavanda'yı gönderip yerine başka bir oyuncu istemesi üzerine Cim Bom, sağ beke transfer için kolları sıvadı.

23 MAÇTA 3 GOL 2 ASİST YAPTI

Listedeki ismin ise Ajax'ın 21 yaşındaki Mozambik asıllı Hollandalı futbolcusu Kenny Tete olduğu belirtildi. beINSPORTS'un haberine göre; Ajax'la birlikte bu sezon çıktığı 23 maçta 3 gol 2 asist yapan genç futbolcu için Galatasaray, kulübüyle el sıkıştı.

Oyuncu ile görüşmelere başlayan yöneticiler, Tete'yle büyük ölçüde anlaştı. Ufak pürüzlerin olduğu ve bu pürüzlerin de çözüme kavuşmasıyla genç oyuncu ile sözleşme imzalanacağı ifade edildi.


Galatasaray, Sabri'nin Yerine 21 Yaşındaki Kenny Tete'yi Getirmek İstiyor

Sabri Sarıoğlu, Galatasaray, Ajax, Spor

Kaynak: Sporvadisi.com


HABER YORUMLARI
25.02.2020 08:54:16