Kuaförde saçına kaynak yaptıran kadın, hesabı ödemeden kaçtı

Gaziantep'te girdiği kuaför salonunda 4 saat boyunca kaynak işlemiyle 100 tane saç taktıran saçını boyatan ve kestiren kadın, bin 250 liralık ücreti ödemeden kaçtı.

11.07.2019 10:29

Gaziantep'te girdiği kuaför salonunda saçına kaynak yaptıran kadın, ücretini ödemeden kayıplara karıştı.

Şahinbey ilçesi 23 Nisan Mahallesi'ndeki kuaföre gelen bir kadın, saçına kaynak yaptırmak için kuaför Cengiz Aydın Tamer ile anlaştı. Kaynak işlemiyle 100 tane saç taktıran kadın, saçını boyattı ve kestirdi. İşlemleri tamamlanmadan kuaför salonunun dışına çıkan kadın, dükkanın önünde bir süre cep telefonuyla konuştu. Cep telefonuyla konuşurken dükkanının içerisine de bakan kadın, güvenlik kameraları tarafından kaydedildi. Boya önlüğü de üzerinde olan kadın, kuaförün önünde bir süre bekledikten sonra kayıplara karıştı.

"BAŞIMA İLK DEFA BÖYLE BİR OLAY GELDİ"

Yaşadığı olay karşısında büyük şok yaşayan kuaför salonunun sahibi Cengiz Aydın Tamer, kaynak yaptıran kadının para ödemeden ayrıldığını ileri sürerek, "Öğle saatlerinde iş yerime gelen kadının işlemi 4 saat kadar sürdü. Saçına kaynak yaptık, boyadık ve kestik. Saçının boyası da bitmeden dükkanın önüne çıkıyor ve bir süre telefonla konuştuktan sonra kayıplara karışıyor. Yaklaşık bin 250 liraya anlaşmıştık. Kendisini dükkanda göremeyince dolandırıldığımızı anladık ve güvenlik kamerasına baktığımızda dükkandan ayrıldığını gördük. Ben bu konunun peşini bırakmayacağım. Diğer meslektaşlarım da dikkatli olsunlar" dedi.

Kuaförde saçına kaynak yaptıran kadın, hesabı ödemeden kaçtı
Kaynak: İHA
Gaziantep, Kuaför, 3. Sayfa

YORUMLAR (10)
BUKET: ARKADASLAR KUAFÖR HAKLI MADEM İŞLEM YAPTIRIYORSUN PARASINI DA ÖDEMEK ZORUNDASIN MAŞALLAH KADINA Bİ MADALYA TAKMADIGINIZI KALDI.
ABC111: 4 saat 1250 cok degıl mı
HİZRETİ EBDULAH: O para gitti belki arasira rüyada göreceksin .biraz raki iç kendine gelirsin
BLADE: 1250 ye napiyosun hayirdir enayi kadinlar var boyle ,1250 tl ye 10 yillik berber masrafim benim.. Sac kesme 10 tl burda
VVV: Enayi olan kadın mı yoksa kuaför mü acaba puhahaha
URFALI: Kuaför ne kadar vergi ödüyor bilen var mı? 1250 lira nın fişi veriliyor mu? Bu kuaför bir müşteri den 1250 aldığına göre on müşteri 12500 eder ayda tatil günü hariç 325000 TL eder. Maliye göreve diyorum başka bir şey de demiyorum.
HAHAH: ;Urfalı sen kafanı böyle şeylere yorma :)
MUHASEBECİ YARDIMCISI: saç sakal yıkama dahil 30 TL. Berberlerde böyle dolandırılma yok, kimse kimseyi dolandırmıyor.
KERİM: kolay mı 100 tane saçı birleştirmek
CEZAEVİ: güven kazanmak için güzel yalan bulmuş :D