Haber, Son Dakika, Haberler

Sadece Satmıyor Aynı Zamanda Gezdiriyor

Sektörünün öncü firmalarından olmayı başarmış olan Promar'ın sahibi Ateş Evirgen, amaçlarının sadece ürün satmak değil insanlara aldıkları ürünü ortamında kullandırmak olduğunu söyledi.

26.03.2019 12:44 | Son Güncelleme: 11.04.2019 08:56
sponsorlu içerik

Promar firma sahibi Ateş Evirgen, "1996 yılında kurulmuş ve 20 seneyi geçen bir süredir sektöründe hizmet veren bir firmayız. Su altı görüntüleme yapan tüm araçlara biz yardımcı oluyoruz. Su altı fotoğraf makineleri ve diğer tüm unsurlara yardımcı oluyoruz. Bu konuda kendini ispat etmiş uzman bir firmayız. Uzun zamandır su altıcılara böyle bir hizmet veriyoruz." dedi.

"TÜM İHTİYAÇLARA CEVAP VEREN ÜRÜNLER VAR

Firma sahibi Ateş Evirgen, "Biz bu tecrübelerden sonra artık su geçirmez her ürünle ilgili bir platform olalım dedik ve bununla ilgili bir internet sitesini hayata geçirdik. Burada tüm su geçirmez ürünler var. Burada su altı fotoğraf makineleri ve bunların aksesuarlarını müşterilerimize ulaştırabiliyoruz. Su üstünde gezen insanlara o anda ihtiyacı olan tüm ürünleri de satıyoruz. Bunlar çanta olabilir, telefon kılıfı olabilir. Her türlü ıslak mekanda kullanılacak ürünlerin merkezi olmak istiyoruz." şeklinde konuştu.

"SADECE SATMIYORUZ AYNI ZAMANDA GEZDİRİYORUZ"

Ateş Evirgen, "Promar aynı zamanda çözüm ortaklarıyla birlikte dünyanın her yerine su altı gezileri yapan bir firma. Kutuplar dahil birçok bölgede su altı fotoğrafçılarını gezdirdik. Amacımız sadece satış yapmak değil aldıkları eşyaları gerçek ortamında da kullanmalarını sağlamak." ifadelerine yer verdi.

Sadece Satmıyor Aynı Zamanda Gezdiriyor
Abone Ol
Google'da Takip Et
Paylaş
Facebook'ta Paylaş!
Twitter'da Paylaş!
Whatsapp'da Paylaş!
Haberler ›› Ekonomi ››Sadece Satmıyor Aynı Zamanda Gezdiriyor - Ekonomi