Ambalaj firması, sağlık çalışanları için nefes alıp verirken "buğu" yapmayan siperlik üretti

Koronavirüs ile mücadele ettiğimiz şu günlerde Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinde kurulu bir ambalaj firması, sağlık çalışanları için nefes alıp verme sırasında buğu yapmayan siperlik üretti. Firma istendiği takdirde günlük 400 bin kapasiteye çıkabiliyor.

10.04.2020 10:55 | Son Güncelleme: 10.04.2020 14:02
Yorumlar (13)
CAHİLLER: ya su yorumcular harbi cahil mi.arkadas adam bunu uretirken tukuruk yada kanla bulas dedigimiz sivilari yuze goze maskeye temasini engellemek icin uretiyor.cahiller sizi.bunun adi siperlik diye geciyor.
IHTIYAR: NEREDEN NASIL TEMİN ETCEKLER LOO
EROL: bravo onemli ola maskenin soluk alip verdikce bogu yapmamasi boyla aynisin arabalarin camlarini da yapmalari lazim puslanmasin iyi kalite herkesin alabilegi gibi olsun
HÜSEYİN: Tebrikler. Yerli bir firmamız elini taşın altına koydu. Üretim yapıyor. İşçi çalıştırıyor. İstihdam yaratıyor. Daha ne yapsın???
KAFAYI YİCEM: Madem işe yaradığına inandığın maskeyi ürettin. Niye çalışanların hala tek kullanımlık takıyor. Çünkü ağzı kapıyor. Senin bu yaptığın ne . offffffff offffffffff. Azıcık bilim adamlarının videosunu izleyin.
ASABİ: izlemekte çözüm değil baksana sen çok izlemişsin ama daha adamların neden bahsettiğini ne işe yaradığını anlamamışsın
0 0
KAFAYI YİCEM: Her gün birileri bir şeyler ürettiğini söylüyor devletten destek istiyor. Bilim adamları bir sürü video yayınlayıp mikrobun. kapalı ortamlarda bir süre havada kalabildiğini açıklıyor, Uzun lafın kısası bu mikrop bir süre havada kalıyor hava sirkülasyonuyla hareket edebiliyor. Bu maskenin altı açık. Arkadaş kaynakçıya maske yapmıyorsunuz. Mikroba karşı yapıyorsunuz. Neyse kendim yazdım kendim işittim. Gün gelir poşete girince ben kendi kendime demiştim derim.
ALMANYADAN: Yapılan doğrudur kanımca ama tek başına yetmez maske de lazım tabi.almanya da tüm marketlerde ve iş yerlerinde bu şekilde siper kullanılıyor.müşterinin ağız hizasının karşısında hep siper var.gayet olumlu bir korunma yöntemi
0 1
FATİH: Bravo
ASPİRİN: İYİDE DİŞ MACUNU İLE SİLSEN AYNI İŞİ YAPIYORDU NEYSEEEE. . . .
MİLO: diş macun sürünce çok güzel görünür dışarısı !
0 0
CEM: Helal olsun. Darısı küçük ambalaj firmalarını satın alan bazı holdinglerin başına
EFE CAN: üretim üretim üretim, hic birsey yapamiyosan bir agac dik.