Şahan'a Gişe Şoku! Yeni Filminde Dibi Gördü

Recep İvedik serisiyle yakaladığı başarıyı yeni filminde yakalayamayan Şahan Gökbakar, büyük bir hüsran yaşadı. Şahan'ın yeni filmi Kayhan, Kıvanç Tatlıtuğ'un filmi karşısında çakıldı.

28.02.2018 08:18 | Son Güncelleme: 28.02.2018 08:19

Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolünde olduğu 'Hadi Be Oğlum' vizyondaki ikinci haftasında hafta sonu en çok izlenen yapım olarak ilk sıradaki yerini korudu. Şahan Gökbakar'ın son filmi Kayhan ise 3. haftasında 6. sıraya kadar geriledi toplamda 567 bin 488 kişiye ulaştı ve Hadi Be Oğlum'un gerisinde kaldı.

KIVANÇ ŞAHAN'I GEÇTİ

23-25 Şubat hafta sonu Türkiye'de en çok izlenen filmler açıklandı. Geçtiğimiz hafta zirveyi Kayhan'dan devralan Hadi Be Oğlum, ikinci haftasında da ilk sıradaki yerini korudu. Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolüne olduğu filmde çocuğuyla bağ kurma çabasıyla geçmişindeki yaralarla boğuşan bir babanın hikayesi herkesi ağlattı.

HADİ BE OĞLUM FİLMİ 1 MİLYONU AŞABİLİR

Film, 2. hafta kapanışını 171 bin seyirciyle yaptı. Black Panther ise ikinci haftasında ikinci en çok izlenen film oldu. Listenin 3. filmi ise vizyonun tazeleri arasından çıktı. Demet Akbağ ve Zafer Algöz başrollü aile komedisi Görevimiz Tatil, açılışını 125 bin 978 seyirci tarfından izlendi. Box Office Türkiye tarafından yayınlanan bilgilere göre, Şahan Gökbakar'ın son filmi Kayhan ise 3. haftasında 6. sıraya kadar geriledi toplamda 567 bin 488 kişiye ulaştı ve Hadi Be Oğlum'un gerisinde kaldı. Film bu tempoyla 1 milyon barajını da geçemeyebilir.

Şahan’a Gişe Şoku! Yeni Filminde Dibi Gördü
Yorumlar (46)
BYN.: Argo ile halk güldürmeye çalışan birisi..Ben hiç komik ve başarılı bulmuyorum. .Sanatçı dediğin argosuz güldürur..çocuklarla ailecek izlenmiyor bile küfürden..
GÜNE, GÜNDOGDU .: Sanaatci sanaat icin degilde,yoz olan barlara, kabare kulturune oynarsa cakilir elbet.Simdi gitsin. ...........dibine bilet kessin
ENGİN DİKBAŞ: çakma, taklit film yaparsa öyle olur. iri kıyım goon filminin neredeyse aynısı.
Haberler››Magazin››Şahan'a Gişe Şoku! Yeni Filminde Dibi Gördü - Magazin