Şahan Gökbahar'ın Yeni Filmi Kayhan'ın İzmir Galasında İzdiham

Şahan Gökbahar'ın yeni filmi Kayhan'ın İzmir galasında izdihamİZMİR - Yılın en iddialı komedi filmlerinden olan 'Kayhan'ın İzmir galası Optimum Alışveriş Merkezi'nde gerçekleşirken, sinemaseverlerin yoğun ilgi gösterdiği galada izdiham yaşandı.

17.02.2018 18:00 | Son Güncelleme: 17.02.2018 18:00

Şahan Gökbahar'ın yeni filmi Kayhan'ın İzmir galasında izdiham

İZMİR - Yılın en iddialı komedi filmlerinden olan 'Kayhan'ın İzmir galası Optimum Alışveriş Merkezi'nde gerçekleşirken, sinemaseverlerin yoğun ilgi gösterdiği galada izdiham yaşandı.

Televizyon ekranlarının ve sinema dünyasının sevilen ismi Şahan Gökbakar, "Kayhan"' karakteri ile İzmirli sinemaseverler ile ilk kez Optimum AVM' de bir araya geldi.

7'den 70'e herkesle selfie çektirdi

Filmin Yönetmeni Togan Gökbakar ile film öncesi söyleşiye katılan ve hayranlarıyla bir araya gelen Şahan Gökbakar'a sevenleri büyük bir ilgi gösterdi, izdiham yaşandı. Hayranlarını kırmayan, yediden yetmişe her seveniyle selfie çektiren Gökbakar, ardından AVM Cinemaximum salonlarındaki seyirci ile buluştu.

"Recep İvedik ile mücadele etmiyoruz"

Gökbakar, Recep İvedik ile bir mukayese yapmadıklarını, yerinin çok ayrı olduğunu belirterek, "Biz bile onunla mücadele etmiyoruz. Recep İvedik'in başarısı ortada, biz onun dışında böyle farklı karakterler, oyunculuk tarzları ve değişik komedi türleri deniyoruz. Kayhan da o denemelerimizden biri. Biz her projemizde çok eğleniyoruz, mutlu olduğumuz için çekiyoruz. Herhangi bir kaygı gütmeden yapıyoruz. İzleyen bir kesim çok beğeniyor, bir kesim beğenmiyor. Herkesin zevkine uygun birşey yapmak çok zor ama en azından herkese hitap eden bir Recep İvedik'imiz var" dedi.

"Farklı karakterlerde filmler çekeceğiz"

Şahan Gökbakar, farklı karakteri barındıran yeni filmler çekebileceğini de dile getirdi.

İki kardeş çalışmanın büyük bir şans olduğunu belirten Togan Gökbakar da "Abi kardeş çalışmak çok eğlenceli ve güzel. Film de gayet güzel oldu. Her film başka bir lezzet,başka bir yolculuk. Kayhan da kendi tadında eğlenceli ve güzel bir film oldu" ifadelerini kullandı.

Şahan Gökbahar’ın Yeni Filmi Kayhan’ın İzmir Galasında İzdiham

Kaynak: İHA

Haberler››kultur-sanat››Şahan Gökbahar'ın Yeni Filmi Kayhan'ın İzmir Galasında İzdiham - Haberler