Şahan Gökbakar'dan Yeni Gönderme: Utanma Duygusu Niye Yok!

Seçim gündeminde yaptığı yorumlarla dikkat çeken Şahan Gökbakar son paylaşımıyla yine olay oldu. Şahan Gökbakar takipçilerine "Utanma duygusu" üzerine bir soru sordu!

24.05.2019 21:37 | Son Güncelleme: 24.05.2019 21:38

Oyuncu Şahan Gökbakar sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla gündeme yönelik göndermeler yapmayı sürdürüyor.

KİME GÖNDERME YAPTIĞI MERAK KONUSU OLDU

İlk olarak Ekrem İmamoğlu'na verdiği destekle dikkat çeken Şahan Gökbakar sonrasında sert tepkiler görmüş ancak buna rağmen geri adım atmamıştı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Başkanı Ali İhsan Yavuz'un taklidini yine sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla gözler önüne seren Gökbakar pek çok yerde haber olmuştu.

Şahan Gökbakar'dan Yeni Gönderme: Utanma Duygusu Niye Yok!

O günden bu yana zaman zaman yaptığı çıkışlarla siyasi gündemi yakından takip ettiğini gösteren Şahan şimdi de "Utanmak" üzerine bir video paylaştı. Şahan, videoyu paylaşırken şu satırları kullandı: "Utanmak… Utanma duygusu… Neden bazı insanlarda var bazılarında yok? Bakalım sizler ne düşünüyorsunuz?" Şahan'ın bu sözlerle kime imada bulunduğu ise takipçileri tarafından merak konusu oldu. Gökbakar'ın bu paylaşımının altına yorum yağdı.

Şahan Gökbakar’dan Yeni Gönderme: Utanma Duygusu Niye Yok!
Yorumlar (90)
BİR: YOK BİR ŞEY DAHA NE DİYEM
EVETTT: şahan bey biliyormusunuz ben de tam bunu düşünmüştümm recep ivedik i izlerken neden bazılarında utanma duygusu yok arlanma duygusu yok diyee sadece o değil neden bazı insanlar çokkk nankörrrr….
YEMİNLE: Siz gibi ünlülerden utanır olduk.. Gına gelmeye balladı. Hatta ööğğ...