Şahan Gökbakar Askerlik Yapmadığını İddia Edenlere Ateş Püskürdü

Şahan Gökbakar, kiloları nedeniyle askerlik yapmadığı yönünde yorum yapanlara sosyal medya üzerinden cevap verdi.

01.05.2019 10:12 | Son Güncelleme: 01.05.2019 14:26

Son dönemde verdiği kilolarla dikkat çeken oyuncu Şahan Gökbakar, Instagram hesabı üzerinden askerlik yapmadığı iddialarına açıklık getirerek, askerlik belgesini paylaştı.

KETOJENİK BESLENMEYLE 28 KİLO VERDİ

Recep İvedik tiplemesiyle milyonların gönlünü kazanan Gökbakar, uzun süredir kilolarıyla mücadele ediyordu. Uyguladığı 'ketojenik' beslenme ile 6 ayda 28 kilo verdi. Kiloları nedeniyle askere gidemediği söylenen Şahan Gökbakar hakkında medyada, kilolarından kurtulduğu ve artık askere gitmeye hazır olduğu yönünde yorumlar yapıldı.

Şahan Gökbakar İddialara Ateş Püskürdü
Şahan Gökbakar İddialara Ateş Püskürdü

BELGELERLE KONUŞTU

Yapılan yorumlara daha fazla dayanamayan komedyen, Instagram hesabından açıklık getirerek; ''Kilo verdi, şimdi askere gidecek mi? diye dert olmuş bazılarına. Konuşanlar, yazanlar oluyormuş magazinde vs. Ben devletin getirdiği bedelli askerlikten faydalandım ve 30 bin TL ödeyerek bedelli olarak yaptım. Bu da belgesi." dedi.

Şahan Gökbakar İddialara Ateş Püskürdü
Şahan Gökbakar Askerlik Yapmadığını İddia Edenlere Ateş Püskürdü
Yorumlar (26)
6.FİLO: Dizi, film projesi olsun en kral kiloyu verirler söz konusu vatan olunca kiloyu bahane ederler. ünlü olmuşlar ama vatan için adam olamamışlar çok yazık. .
ESRA: Çırpındıkça batmışsın, bedelli askerlik yapmak hiç askerlik yapmamış demektir.
SSSSSSSS: koskoca cumhurbaşkanı bir şahan olamadı. . . Diplomayı gösteremedi. . . . Tıpkı İstanbul Büyük Şehiri kaybetmesini kabullenemediği gibi , diplomasızlığını da kabullenemedi. . . .