Şahan Gökbakar müjdeyi verdi: Recep İvedik 6 Geliyor

Ünlü oyuncu Şahan Gökbakar, gişe rekorları kıran Recep İvedik serisinin altıncısını çekeceğini "Yeni macera yolda" notuyla açıkladı.

05.05.2018 12:26 | Son Güncelleme: 05.05.2018 12:27

Televizyon programından sinemaya uyarladığı Recep İvedik tiplemesiyle seyirci rekorları kıran Şahan Gökbakar, 'Recep İvedik' serisine devam edeceğini açıkladı. Önceki filmleriyle gişe rekorları kıran, ancak bir o kadar da komedisiyle eleştirilen Şahan Gökbakar, Instagram hesabından Recep İvedik 6'nın yolda olduğunun müjdesini verdi.

"2019'DA VİZYONDA OLACAK"

Yönetmen kardeşi Togan Gökbakar ile ön hazırlığa başladığını söyleyen Şahan Gökbakar, film hakkında yalnızca şu açıklamaları yaptı: "Aklımızda 'Recep İvedik 6' için iki farklı hikaye var. Şu anda karar verme aşamasındayız. Kararımızı verdiğimiz an senaryolaştırıp çekim planını yapacağız. 2019'da vizyonda olacak" ifadelerini kullandı.

Şahan Gökbakar müjdeyi verdi: Recep İvedik 6 Geliyor
Yorumlar (33)
GURT GURTLAR VADİSİ İNSANLARIYIZ: saçma sapan hödüklük film izlemeyi severler hadi hadi iyisiniz bakın 6. cısı geliyor, , Allahım sen bu insanlara akıl dağıtırken bu ivedik gibi akıl mantık çağ dışı film gibi filmleri sevenlere biraz olsun tekrardan akıl fikir ver Yarabbim aminnnnn !!!!!!!
ŞAHAN: napim enayi çok fırsatı değerlendirmem lazım
KUROCAN: 66. yı da çekersin bu memlekette
Haberler››Magazin››Şahan Gökbakar müjdeyi verdi: Recep İvedik 6 Geliyor - Magazin