Şahan Gökbakar, Seçim Sonuçlarını Açıklamayan Anadolu Ajansı ve YSK'ya Tepki Gösterdi

Komedyen Şahan Gökbakar, saatlerdir seçim sonuçlarını yayınlamayan ajansa ve Yüksek Seçim Kurulu'na sosyal medya hesabından sitem etti.

01.04.2019 09:06 | Son Güncelleme: 01.04.2019 09:27

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar Türkiye'nin nefes tutarak takip ettiği seçimlerle ilgili sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı.

Sabahın ilk saatlerine kadar seçim sonuçlarını takip eden Gökbakar, Anadolu Ajansı'nın seçim verilerini açıklamamasına tepki gösterdi.

"BEYLER SEÇİM NE OLDU?"

Sosyal medya hesabı Instagram'dan 31 Mart Yerel Seçimlerle alakalı paylaşım yapan Şahan Gökbakar, "Beyler ne oldu seçim sorması ayıp? Biz oy attık da... Bekliyok bir haber verin diye. Siz ne iş yapıyorsunuz amcalar? Anadolu Ajansı, Yüksek Seçim Kurulu" diyerek sitem etti.

Öte yandan Şahan Gökbakar, seçim sonuçları gazeteci Cüneyt Özdemir'in YouTube hesabından takip etti.

Şahan Gökbakar, Seçim Sonuçlarını Açıklamayan Anadolu Ajansı ve YSK'ya Tepki Gösterdi
Şahan Gökbakar, Seçim Sonuçlarını Açıklamayan Anadolu Ajansı ve YSK’ya Tepki Gösterdi
Yorumlar (91)
YETER: artık yatırımlar anadoluya kaydırılsın istanbula bu yeter agırlık istanbulda degil anadoluda olsun kazanırsak öyle alsın hizmeti
HIZIR: sogan patates marketlerde hala 5 tl sivri biber 15 tl domates 8 tl oy bekliyenler oy oy oy demeye başladı
ADEM: artık imam oglu geldigine göre ucuzlar 1 tlye bol bol yerler domates biberi atıyordunuz bol keseden ülkeyi nasıl yönetiyor battık bittik diye şimdi sıra bizde bakalım ne yapabileceksiniz o şehire
6 7