Konyaaltı Sahili'ndeki şüpheli çuvallardan büyü malzemeleri çıktı

Antalya'nın dünyaca ünlü Konyaaltı Sahili'nde vatandaşların denizden çıkardığı iki kırmızı çuvalın içinden büyü malzemeleri olan Arapça ve İbranice yazılı bir mermer, üzeri yazılı iki at nalı ve Arapça yazıların yer aldığı kağıtlar çıktı.

04.06.2020 23:26 | Son Güncelleme: 05.06.2020 07:42

Antalya'nın Konyaaltı sahilinde vatandaşların denizden çıkardığı iki kırmızı çuval şaşkına çevirdi. Polisin incelediği çuvallardan büyü malzemeleri olan Arapça, İbranice yazıların yazıldığı, at nalı, mermer ve kağıt parçaları çıktı.

DURUMU POLİSE BİLDİRDİLER

Olay, Konyaaltı Sahili Beach Park çıkışında meydana geldi. Ailesiyle birlikte denize gelen bir vatandaş, çocuğunun oyuncağını almak için dibe dalış yaptı. Bu dalış esnasında vatandaş, fark ettiği iki kırmızı çuvalı kıyıya çıkarttı. İplerle de bağlı olan çuvallardan şüphelenen vatandaşlar durumu 112 Acil Çağrı Merkezine bildirdi.

Denizden çıkarılan kırmızı çuvallardan büyü malzemeleri çıktı

BÜYÜ MALZEMELERİ ÇIKTI

Bölgeye gelen polis ekipleri yaptıkları incelemede çuvallardan, Arapça ve İbranice yazılı bir mermer, üzeri yazılı iki at nalı ve Arapça yazıların yer aldığı kağıtlar çıktı. Malzemeler incelenmek üzere polis merkezine götürüldü.

Denizden çıkarılan kırmızı çuvallardan büyü malzemeleri çıktı
Denizden çıkarılan kırmızı çuvallardan büyü malzemeleri çıktı
Konyaaltı Sahili’ndeki şüpheli çuvallardan büyü malzemeleri çıktı

Kaynak: İHA

Yorumlar (5)
DELİ: Allah kadınları ıslah etsin
HAMZA: Bedeviler ne yaparsın! Neyse Ezanlarımızı susturamıyacaklar!
MHRMHR: Mallar neler ile ugrasiyor