Havai fişek fabrikasındaki patlamada ölenlerin sayısı 7'ye yükseldi

Sakarya Valiliği, havai fişek fabrikasındaki patlamada kayıp kişiyle ilgili İstanbul Adli Tıp Kurumunda yapılan DNA çalışması sonucu kimlik tespitinin yapıldığını ve patlamada hayatını kaybedenlerin sayısının 7'ye yükseldiğini açıkladı.

06.07.2020 18:25 | Son Güncelleme: 06.07.2020 21:14

Sakarya Valiliği, Hendek ilçesinde bulunan havai fişek fabrikasında meydana gelen patlama ile ilgili yaptığı yazılı açıklamada, hayatını kaybeden kişi sayısının 7 olduğunu ve ekiplerce aranan herhangi bir kişinin kalmadığını açıkladı.

Valilikten yapılan açıklamada, 3 Temmuz'da Hendek ilçesindeki havai fişek fabrikasında meydana gelen patlama sonucu 6 vatandaşın hayatını kaybettiği, 1 vatandaşın ise arandığı bilgisinin kamuoyuyla paylaşıldığı hatırlatıldı.

Açıklamada, "Bugün itibarıyla kayıp olan 7'nci kişinin, İstanbul Adli Tıp Kurumunda yapılan DNA çalışması sonucu kimlik tespiti yapılmış ve patlamada hayatını kaybeden kişi sayısı 7 olmuştur. Böylece ilgili ekiplerimizce aranan herhangi bir kişi kalmamıştır. Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, aile ve yakınlarına sabırlar diliyoruz. Milletimizin başı sağ olsun." ifadesine yer verildi.

Havai fişek fabrikasındaki patlamada ölenlerin sayısı 7’ye yükseldi

Kaynak: AA

Yorumlar (2)
SELMA: Para vicdanların önüne geçmiş ...yazıklar olsunn kanla beslenen insanlar... bu havai fişeyin neye faydası var
GURBETCİ: Sahibine veya sahiplerine lux destek yemegi vermissiniz zaten. Birde rahmet mi okuyorlar arkalarindan? Dalga gecer gibi.
Haberler››Güncel››Havai fişek fabrikasındaki patlamada ölenlerin sayısı 7'ye yükseldi - Haberler