Kayserispor'un yeni hocası Samet Aybaba oldu!

Teknik Direktör Samet Aybaba, Kayserispor ile anlaştığını Instagram hesabından "Merhaba İstikbal Mobilya Kayserispor ve tüm taraftarı, hepimize hayırlı olsun" yazarak duyurdu.

09.10.2019 19:53

Süper Lig'in ilk 7 haftalık dilimini galibiyetsiz noktalayan ve 3 puanla son sırada yer alan İstikbal Mobilya Kayserispor'da Teknik Direktör Hikmet Karaman'ın yerine Samet Aybaba göreve getirildi. Ankara'da görüşülen ve anlaşma sağlanan tecrübeli teknik adam için yarın Kayserispor tesislerinde imza töreni düzenlenecek.

"HEPİMİZE HAYIRLI OLSUN"

Sarı-kırmızılı kulüp, henüz resmi bir açıklama yapmadı ancak Samet Aybaba, transferi Instagram hesabından duyurdu. Aybaba, sosyal paylaşım sitesindeki hesabından "Merhaba İstikbal Mobilya Kayserispor ve tüm taraftarı, hepimize hayırlı olsun" yazdı.

İşte o paylaşım:

Kayserispor'un yeni hocası Samet Aybaba oldu!

İstikbal Mobilya, Samet Aybaba, Kayserispor, Spor

Kaynak: İHA


YORUMLAR (18)
FENERLİBAHÇELİ34:Dön-dolaş aynı adamlar. Senelerdir Anadolu takımlarını 7-8 adam (çoğu 60 yaşında) döne döne çalıştırıyor. Bir sezon burada 8 maç şurada yarım sezon ötekinde Ne kendilerinde başarı var, ne kulüplere ve futbolculara faydası! maksat bir şey yapar görünmek. Yok mu bu memlekette iyi yetişmiş genç dinamik yeni fikirleri olan Teknik adam.
MEMET33:BENİM OĞLUM GENE GELİR, GEZER DÖNER YİNE GELİR. . . . .
CEVO:aybaba demistir ,bos kalmaktansa kayseride oyalanirim ??
SPOR X:ulan bu adamı harcadılar gene. kayseri de ne yazıkki maya tutmadı. aslında fena bi teknik adam değil. inşallah daha iyi bi takımda başarıyı yakalar.
CEVO:ikinci lig simdiden hayirli olsun hocam??
KAYSERİLİ38:doğru konuşuyon
ANKARA:Gezmedikleri takım kalmadı...
M.ÇEK:Kısır döngü, gitsin Hikmet gelsin Samet, gitsin Samet gelsin . . . . . kafanızı değiştirmedikçe aynı hikaye Vahhh Türk futbolu vahhhh
MEHMET:kaçıncı samet aybaba dönemi ne başarı sağlamış Kayserispordaki şimdi ne yapacak
NALBANT:lan oglim senin gafan yerindemi sahmet aybabo bu tahımı uçurur hemide ondan başkası bu tahımı yapamaz şampiyun
Tüm 18 yorumu okumak için tıklayın
19.10.2019 17:42:44