Şampiyon 25. bölüm izle! Şampiyon 26. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Şampiyon son bölüm full tek parça izle!

Şampiyon dizisi 29 Mart akşam 25. Bölümü ile ekrana geldi İzleyicilerin erkana bağlandığı bölümde Yaman hocayı kaybetmek herkesi derinden üzmüştür. Fırat, Zafer ve Nesli bir babayı kaybetmenin en derin acısını yaşamaktadırlar. Şampiyon son bölüm full tek parça izle! Şampiyon 25. bölüm izle!

Şampiyon 25. bölüm izle! Şampiyon 26. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Şampiyon son bölüm full tek parça izle!
30.03.2020 07:46 | Son Güncelleme: 30.03.2020 08:07

TRT 1'de her pazar yayınlanan Şampiyon dizisinin yeni bölümü bu akşam ekranlara geldi. Zafer, tefeciye olan borcunu bitirmek için kafes dövüşlerine devam etmektedir. Bu durum Tansel'in kulağına gider. Zafer için kötü bir planı vardır Şampiyon yeni bölüm yayınlandı mı? Şampiyon 26. bölüm yayınlandı mı? Şampiyon son bölüm izle! Şampiyon 25. bölüm izle!

ŞAMİYON YENİ BÖLÜMÜ YAYINLANDI!

29 Mart akşamı Şampiyon dizisinin 25. bölümü ile ekrana geldi.

ŞAMPİYON SON BÖLÜM İZLE

ŞAMPİYON 25. BÖLÜM ÖZETİ

Yaman hocayı kaybetmek herkesi derinden üzmüştür. Fırat, Zafer ve Nesli bir babayı kaybetmenin en derin acısını yaşamaktadırlar. Cenaze sırasında Yaman'ın vasiyeti olduğu ortaya çıkar. Öte yandan Suna bir şekilde Elif'in asıl amacının Fırat ve Yaman'ı kullanıp Derviş'in imparatorluğunun başına geçmek olduğunu öğrenmiştir. Elif'e herşeyini toplayıp gitmesini söyler. Zafer, tefeciye olan borcunu bitirmek için kafes dövüşlerine devam etmektedir. Bu durum Tansel'in kulağına gider. Zafer için kötü bir planı vardır. Paraların yerini öğrenen Elif ikilemde kalmıştır. Suna'ya Fırat'ı sevdiğini ve onun için mücadele edeceğini söyler.

Kerem'in bir an önce boksa dönmek için kendini zorladığını gören Suna bu durumdan Nesli'yi sorumlu tutar ve ikilinin görüşmesini istemediğini söyler. Yaman'ın mektubuna ulaşan Fırat Derviş'in paralarını Güneş'e bıraktığını öğrenmiştir. Ancak bu paralarla ilgili başka bir planı vardır. Bu konuda Suna'dan yardım ister. Fırat'ı takip ederek paraların yerini öğrenen Tansel ve Duman paraları alırken onları bekleyen kötü sürprizden haberleri yoktur. Suna Elif ile ilgili gerçeği kanıtlı bir şekilde Fırat'a gösterir. Fırat şok olur.

ŞAMPİYON 26. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Şampiyon dizisinin 26. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandığında sayfamızda yer alacak.

Haberler››Gündem››Şampiyon 25. bölüm izle! Şampiyon 26. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Şampiyon son bölüm full tek parça izle! - Haberler