Samsun: Adnan Ölmez'den Cemal Aydın'a Sert Cevap

Samsunspor Kulübü eski Başkanı Adnan Ölmez, Ankaragücü Kulübü Başkanı Cemal Aydın'ın yaptığı açıklamalara sert cevap verdi.

Samsun: Adnan Ölmez'den Cemal Aydın'a Sert Cevap
26.07.2006 12:44 | Son Güncelleme: 26.07.2006 12:44
Samsunspor Kulübü eski Başkanı Adnan Ölmez, Ankaragücü Kulübü Başkanı Cemal Aydın'ın yaptığı açıklamalara sert cevap verdi.

Kurumahmutoğlu Büyük Samsun Oteli'nde basın toplantısı düzenleyen Adnan Ölmez, Cemal Aydın ile ilgili her hangi bir açıklama yapmadığını söyledi. "Cemal Aydın, benim birinci açıklamamda kendisini suçladığımı, ikinci açıklamada kıvırttığımı söyledi" diyen Ölmez, "Kıvırtmak benim hayatımda ve lügatımda olmayan bir davranış biçimidir. Bu camia, kimin kıvırttığını çok iyi biliyor" dedi.

Cemal Aydın'ın en şaşırtıcı olan açıklamasının, "Ben Mehmet Kemal Ünsal ve Bülent Yavuz'a kefilim" demesi olduğuna dikkat çeken Başkan Ölmez, "Sen kimsin, kime kefil oluyorsun. Hangi sıfatla kefil oluyorsun. O sana kefil oluyor, sen ona. Oh ne güzel böyle, körler ve sağırlar birbirlerini ağırlar. Ben, Mehmet Kemal Ünsal ve Bülent Yavuz ile biraraya geldiğimi açıklıyorum. 4. ilgisiz bir şahıs ortaya çıkıyor, 'Bu şahıslar hiçbir zaman biraraya gelmemiştir' ifadesini kullanıyor. Ayrıca, Cemal Aydın 'Ben bu olaya namus meselesi olarak bakıyorum' ifadesindeki pişkinliğe, Cemal Aydın'ı tanıyanlar kahkahalarla gülmüşlerdir. Terbiye sınırlarını aşan sözlerini ben burada yorumlamak istemiyorum. Onun takdirini kamuoyuna bırakıyorum. Cemal Aydın, sözlerini tekrar kontrol edip ilgili insanlardan özür dilemelidir" diye konuştu.

Bu kirliliğin içinde yer almamak için görevinden istifa ettiğini belirten Başkan Ölmez, "Benden sonra gelen arkadaşıma her türlü desteği vereceğimi söyledim. Bir yere gitmiyorum, buradayım ve her türlü desteği vereceğimi yineliyorum. Yaptığım açıklamaların sonuna kadar arkasındayım. Bundan sonra bu konuda fazla konuşmak istemiyorum. Kurulacak komisyona gereken bilgiyi vereceğim. Bunlar laf cambazı, bunlara benim laf yetiştirme şansım yok" ifadelerini kullandı.

Samsunspor'da çok güzel işler yaptığını belirten Adnan Ölmez, "Görevimi yaparken sadece bir konuda eleştiri aldım. O da 'bir maç satın alıp bu takımı ligde tutabilseydiniz' oldu. Bu benim başarısızlığımdır. Belki de bu takımın düşmesindeki önemli sebeplerden biridir ama bunun için pişman değilim. Samsunspor hak ettiği lige alnının teri ile çıkacaktır. Namusumuzla düştük, yine namusumuzla hak ettiğimiz yere geleceğiz" diye konuştu.

Kaynak: İHA

Etiketler: , Haber
Haberler››Spor››Samsun: Adnan Ölmez'den Cemal Aydın'a Sert Cevap - Spor